Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam Ne Kadar Eder. ?

yapmayın hasan ve [MENTION=22514]ismaildikmen[/MENTION] ismail abi vurmadınız, öldürdünüz o kadar da değil artık, toyota yetkili servisi bile 30 500 tl verdi, ben 28 e mi verecem yani, lpg yi söylemeyi unutmuşum bi de...

Kardeşim şaka yaptım :D ama olay bayağı ciddiye gidecek gibi me geldi...bu konu sakata gelir bencede birazcık riskli.

abi satacak olsam veririm düşünmem, en azından yabancıya gitmez, özlersem gelir görürüm yanına :) ama gel gör ki sen de biliyosun araç almak çok zor, satsam bi daha temizini bulmak, uygun fiyatlısına denk gelmek, kafada soru işaretleriyle aracı tanımaya çalışmak yorucu. kaldı ki satarsam zaten sıfır araç alacam artık, ona da şu an bütçe yeterli değil, aslan 2 seneye yakın daha ben de kalacak gibi nasipse, Allah kaza bela vermesin, sana da en temizini, en dolusunu nasip etsin inşallah abim...

Geri
Üst Alt