Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam Ne Kadar Eder. ?

Güzel düşünce ama biraz riskli bir konu olur bu ;)

ilk ben sorayım o zaman:

Aracım Seat Leon.
2009 model makyajsız kasa.
1,6 stylance donanım.
renk siyah.
2008 Eylül trafik çıkışlı.
hasar, kaza, değişen yok.
sadece ön ve arka tamponları ve sağ marşpiyelde ufak bi bölgeyi ben sürtmelerden dolayı boyattım, gözüme çok batıyodu.
ekstrası yok maalesef, xenon vardı söktüm.
km si orijinal ve 86 000 de şu an.
60 000 e kadar (60 000 dahil) servis bakımlı, sonrasında özel serviste tanıdık bi ustaya bakımları yaptırıldı.
80 000 de triger değiştirildi.
aracı ilk aldığımda yedek anahtarı yoktu, ama ben yine rahat edemediğim için kilit sistemini komple değiştirdim, şu an yedek anahtarı vardır.

evet benim aracım ne kadar eder?

ilk ben sorayım o zaman:

Aracım Seat Leon.
1,6 stylance donanım.
renk siyah.
sadece ön ve arka tamponları ve sağ marşpiyelde ufak bi bölgeyi ben sürtmelerden dolayı boyattım, gözüme çok batıyodu.
60 000 e kadar (60 000 dahil) servis bakımlı, sonrasında özel serviste tanıdık bi ustaya bakımları yaptırıldı.
aracı ilk aldığımda yedek anahtarı yoktu, ama ben yine rahat edemediğim için kilit sistemini komple değiştirdim, şu an yedek anahtarı vardır.

Sen ne kadar istiyorsun? :)
28 e gider mi :)

ilk ben sorayım o zaman:

Aracım Seat Leon.
1,6 stylance donanım.
renk siyah.

28 e gider

28e hayırlı olsun ozaman [MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION] :D

[MENTION=21572]seat_leon[/MENTION] [MENTION=25109]LeonStyle[/MENTION] [MENTION=22514]ismaildikmen[/MENTION] hem ben arabamı satmıyorum yav :)

Geri
Üst Alt