Arabam Ne Kadar Eder. ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arabam Ne Kadar Eder. ?

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Aracınız Ne Kadar Eder. ?

Konu icin öncelikle Lejyoner'e sordum boyle bır konu acılmasına ızın verıldı . Forumda arabasını satmak ıstıyenler fiyat konusunda düşünenler buradan araçları hakkında kesin bilgiler vererek aracının ne kadar edeceğini sorgulatabilir alım-satım ıslerınde uzman olan abılerımde bu konuda sorusu olanlara cevap verırse güzel olur..

Aracınızın hakkında bılgıler ve fotoğraflar olarak sorabilirsiniz.

-Marka:
-Model:
-Yıl:
-Vites:
-Yaptığı KM;
-Renk:
-Kazası,boyananı,değişeni:
-Ekstraları;
-Fotoğrafları

bu bilgilerin olması lazım.

habildinar

Kayıtlı Üye
Hasan bende FR ı satıyorsunuz sandım konu başlığını görünce :)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Hasan bende FR ı satıyorsunuz sandım konu başlığını görünce :)
Allah gostermesın abı allah elımızden almasın herkesede nasıp etsın bırerbır aynısından eksiksiz hatta fazlası olanını. Bunu satarsak 5 yasındakı cocuk gıbı ağlarım. Bak profil resmimdeki leon bizim ilk leonumuz hala fotolarını saklarım kopamadım ondan hala plakası değişmiş bulamıyorumda kayıp. :D Bide bunun satıldığını düşün abı seneler gecer unutmam ben.:)

habildinar

Kayıtlı Üye
Allah gostermesın abı allah elımızden almasın herkesede nasıp etsın bırerbır aynısından eksiksiz hatta fazlası olanını. Bunu satarsak 5 yasındakı cocuk gıbı ağlarım. Bak profil resmimdeki leon bizim ilk leonumuz hala fotolarını saklarım kopamadım ondan hala plakası değişmiş bulamıyorumda kayıp. :D Bide bunun satıldığını düşün abı seneler gecer unutmam ben.:)
Amin amin kardeşim. Allah ağız tadıyla, kazasız ,belasız uzun yıllar binmek nasip etsin...

#ismail

Kayıtlı Üye
Valla bende satılık zannettim. Güzel fikir, emeğine sağlık umarım üyeler bu konuya bağlı kalırlar.

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Konu icin öncelikle Lejyoner'e sordum boyle bır konu acılmasına ızın verıldı . Forumda arabasını satmak ıstıyenler fiyat konusunda düşünenler buradan araçları hakkında kesin bilgiler vererek aracının ne kadar edeceğini sorgulatabilir alım-satım ıslerınde uzman olan abılerımde bu konuda sorusu olanlara cevap verırse güzel olur..

Aracınızın hakkında bılgıler ve fotoğraflar olarak sorabilirsiniz.

-Marka:
-Model:
-Yıl:
-Vites:
-Yaptığı KM;
-Renk:
-Kazası,boyananı,değişeni:
-Ekstraları;
-Fotoğrafları

bu bilgilerin olması lazım.
La hasan aynı şeyi ben düşünüyodum, sen benden önce davranmışsın... :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
:D