Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam Leondan çıkan çeşitli parçalar satılıktır...

istediğin fiyatları yanlarına yazsaydı böyle bir durumla karşılaşmazdın
özel mesajlardan kime daha fazla fiyata satarsam durumu olusuyor
belki adam 1500 yazıcaktı 150 yazdı böyle bir durumda oluşabilir
üyelere böyle ölücü zihniyet falan garip söylemler hoş bir durum oluşturmuyor...

Ben burdaki arkadaslari kendimden gordugum icin fiyat belirlemedim. Defalarcada soyledim ticari bir amacim olmadigini. Oyle bi amacim olsa hepsine sahibindende ilan acip buraya linkleri koyardim. Ben isiniz gorulsun arayan arkadaslar sagda solda serviste fahis fiyatlara almasin diye dusunurken burda daha beter bir durumla karsilastim ve inanin komik bi durum. Bir malin fiyati bellidir assagi yukari onun 5 te 1 i fiyat verilirse gulunur.1500 le 150 yi ayirt edemiyosa oda kendi problemleri yanlis yazdigini ifade edebilir ki zaten iki parca mal 1500 etmez (orjinal amortisor yay ve korna )

istediğin fiyatları yanlarına yazsaydı böyle bir durumla karşılaşmazdın
özel mesajlardan kime daha fazla fiyata satarsam durumu olusuyor
belki adam 1500 yazıcaktı 150 yazdı böyle bir durumda oluşabilir
üyelere böyle ölücü zihniyet falan garip söylemler hoş bir durum oluşturmuyor...
Sabri, söyleyeceklerimi yanlış anlama lütfen.
Gökhan, konunun başında paranın ikinci planda oldugunu, ticari bi amacı olmadığını ve piyasa fiyatlarını bilmediği için fiyatları yazmadığını belirtmiş. Belki ölücü zihniyet lafı hoş olmamış ama gerçekten can sıkıcı bir durum. Başka sitelerden satış yaparken karşılaştığımda gerçekten can sıkıcı oluyor.

Saygılar

Jant ölçüleri nedir acaba hocam?

Panjur için görsel ekleyebilirmisiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt