Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam Leondan çıkan çeşitli parçalar satılıktır...

Hayır lı satışlar kornanın fiyatını öğrenebilirmiyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    525.2 KB · Görüntüleme: 92
  • image.jpg
    image.jpg
    799.8 KB · Görüntüleme: 82
Kardeşim fiyatını hiç bilmiyorum yorum yapamam benim aracın kornasını eski sahibi değiştirmiş orj değil yenisinide hiç sormadım sen söyle

Kardeşim fiyatını hiç bilmiyorum yorum yapamam benim aracın kornasını eski sahibi değiştirmiş orj değil yenisinide hiç sormadım sen söyle

Korna bu abi ustunden cikan resim ekledim. Bende bilmiyorum fiyatlari hic 50 uygunmudur

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    789.2 KB · Görüntüleme: 63
Kafamda belirli bir fiyat yok ticari bir amacim olmadigi icin fiyat belirlemedim. Paspaslar kullanilmadi hic lastik paspaslarla kullanildi arac. Urunlerin piyasasini bilmedigim icin fiyatlarda sizde yardimci olursaniz sevinirim
Paspa'ın fıyatını hemen diyiverelim,(yedek yeni aldığımdan bılıyorum) 170 tl ama sen 130 gıbı satabılırsın gıbıme geliyor .:cool:

korna ve küllük ve amörtisörleri alabilirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt