Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam kaydiginda abs el freni ve esp isigi yaniyor ve uyari isareti veriyor.

cemal382

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba

Aracim sert bir sekilde direksiyonu kirip kaydirdigimda veya karda spin attiginda; el freni isigi yanip sonuyor , abs ve esp isigi surekli yaniyor ve araba otmeye basliyor. Kontagi kapatip actigimda hicbir problem kalmiyor:)) neden boyle birsey oluyor acaba?

Tesekkurler

Abs siz fark etmeseniz de el frenide çekiyor o yüzden olabilir :)
Hatta geçen gün fena kaydım ben kendim el freniyle müdale ederek kurtardım bildiğiniz el freninin yarısı zaten çekiliymiş gibi kolunuzu oynatıyo :)
Ama dikkat kayarken el freniyle kontra alcak kadar direksiyon kontrolünüzün iyi olması lazım yoksa daha tehlikeli hal alır

:) abs sensör arızası büyük bir ihtimalle bende de var ..gittim dedim el freni lambası yanıyor..sedne olanın aynısı bende de var yani..pc ye taktık baktık sol ön gösteriyordu..
sensörde arıza vardı 90 tl idi ama değiştiremedim antepde yapmam lazımdı gittim cumartesi saat 4 de kapalıyız pazartesi gel dedi :))

Arkadaslar merhaba

Aracim sert bir sekilde direksiyonu kirip kaydirdigimda veya karda spin attiginda; el freni isigi yanip sonuyor , abs ve esp isigi surekli yaniyor ve araba otmeye basliyor. Kontagi kapatip actigimda hicbir problem kalmiyor:)) neden boyle birsey oluyor acaba?

Tesekkurler

Forum kurallari geregi, oncelikle kendinizi Uyelerimiz bolumunde tanitmaniz gerekiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: ZGR
Geri
Üst Alt