Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam gıtmıyor !!!

turboya zarar verebilir hava filtrende yağlanma varsa ki yan sanayi kullanırsan olacak turboya çok zarar verirsin
10 tl lik fark için değermi dediğim gibi dizel bu konuda hassazdır biraz

turboya zarar verebilir hava filtrende yağlanma varsa ki yan sanayi kullanırsan olacak turboya çok zarar verirsin
10 tl lik fark için değermi dediğim gibi dizel bu konuda hassazdır biraz

yrn gıdıp o zman orjınal bır hava fıltresı alıyım pekı mazot fıltresı okdr etkılermı hava ve mazot fltresını yan sanayı almıstm adam bısı farketmez demsıtı alırken bana:S

bu zamana kadar hep dizel kullandım ilk benzinli arabam seat :)
ben servisten bütün filtreleri dışarıda taktırıyordum bakımı geldiğinde
sende öğle yap ve sana bi tavsiye daha yakıtı aynı yerden almaya çalış motorun ömrünü uzatır dostum

bu zamana kadar hep dizel kullandım ilk benzinli arabam seat :)
ben servisten bütün filtreleri dışarıda taktırıyordum bakımı geldiğinde
sende öğle yap ve sana bi tavsiye daha yakıtı aynı yerden almaya çalış motorun ömrünü uzatır dostum

bende sanayıde yaptrıyorum bakımlarımı servıse sokmam kesınlıkle ama mazot ve hava fıltresını yan sanayı aldım bunlar etkılermı aracı?

hava filtresi önemlidir gerçekten dizelde.

mehmet abı 1. vtese atırom arabayı debrıyajdan ayagımı cekınce gaz vermeden yurumeye baslıo araba 3. vıtese atıorum el frene cekık kaldırıorm arabayı stopta etmıo debryajla ılglı bır prblemmı yoksa hava fltresı cupra tampn etkılermı ??

benim arabada gaz vermeden gidiyor. onla ilgili bir sıkıntı değildir. cupra tampon hava filtresini etkilemez. intercooler için gerekli olan önden gelen havayı bir nebze olsun engeller ama. normalde cupra tamponda intercooler hemen tamponun ızgarasının ordadır. benim imza resminde olduğu gibi. o yüzden bizde sıkıntı olmaz. ama 1.4 ibizalarda intercooler sağ sis farının arkasındadır. bundan dolayı intercooler yeterli soğutmayı yapamıyor olabilir.

benim arabada gaz vermeden gidiyor. onla ilgili bir sıkıntı değildir. cupra tampon hava filtresini etkilemez. intercooler için gerekli olan önden gelen havayı bir nebze olsun engeller ama. normalde cupra tamponda intercooler hemen tamponun ızgarasının ordadır. benim imza resminde olduğu gibi. o yüzden bizde sıkıntı olmaz. ama 1.4 ibizalarda intercooler sağ sis farının arkasındadır. bundan dolayı intercooler yeterli soğutmayı yapamıyor olabilir.

evt haklısın mehmt abı ondan olablır yrn gıdıp orjınal bı hava fıltresı alıcam acaba mzot fltresınınde yan sanayı olması etkılermı ??

doğru servise..anormal bi şekilde gitmediğini düşünüyosan arabanın..

Geri
Üst Alt