Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam gıtmıyor !!!

Normal sartlarda 180 ı gormesı lazım ama sen hıc gıtmıyor yazmıssın ve kapalı kutu durumunda actıgın baslık.Arabanın son bakımı ne zaman yapıldı nelerı degıstı neler degısmedı bunların hepsını tek tek yazsan az cok fıkır sahıbı oluruz.Bahsı gecen araba 1000km de olsa eyvallah ama su sekılde yorum yapmak zor

Normal sartlarda 180 ı gormesı lazım ama sen hıc gıtmıyor yazmıssın ve kapalı kutu durumunda actıgın baslık.Arabanın son bakımı ne zaman yapıldı nelerı degıstı neler degısmedı bunların hepsını tek tek yazsan az cok fıkır sahıbı oluruz.Bahsı gecen araba 1000km de olsa eyvallah ama su sekılde yorum yapmak zor

arkadaslar bıraz ınce once c ıkıp baktım canın dedgı gıbı 3.vıtese t akıp el frenı kalkık kaldrmaya calıstım araba ıstop etmedı 5.vıteste bıle denedım yıne ıstop e tmedı arac ?

15- 20km için kırma bizi yahu :) debriyajın kaçırıyor olabilir teşhiş konmuş servis yolu görünmüş malesef :)

bu son sürat davasına bende çok takıldım, 200 üstüne çıkmak için bir gün yapışacam kamyonun arkasına bunun için bıraktım aracı trenle gidip geliyor TV seyredip radyo dinleyip maillerimi okuyorum daha keyifli ve ucuz oluyor :D:D ama hala kadranda 235km/h hızı görmedim aklımda kaldı :p

buyuk ıhtımal baya bır kacırıyor debrıyaj :S

15- 20km için kırma bizi yahu :) debriyajın kaçırıyor olabilir teşhiş konmuş servis yolu görünmüş malesef :)

bu son sürat davasına bende çok takıldım, 200 üstüne çıkmak için bir gün yapışacam kamyonun arkasına bunun için bıraktım aracı trenle gidip geliyor TV seyredip radyo dinleyip maillerimi okuyorum daha keyifli ve ucuz oluyor :D:D ama hala kadranda 235km/h hızı görmedim aklımda kaldı :p
cıdden bu 1.4 235 goruyormu ya bana pek ınandırıcı gelmıyor cunku ffabrıka verılerı 197 :S hadı olsun 205 :S

Yusuf muhtemelen debriyajın kaçırıyordur.Tabi aracında ne gibi bakımlar yapıldı yada yapılmış vs vs çok önemli.Özellikle filtrelere dikkat et ve şunuda ekleyeceğim orjinal yakıt ve yağ filtresi kullan yan sanayi kullanma!
Debriyajın kaçırıyor gibi gözüküyor ben gibi Ereğli gibi bir yerde kalırsan istanbula gelmek zulüm oluyor 10 12 saatte gelmiştim.

xx

El freni çekip 3. viteste arabayı kaldırmaya çalıştığımızda eğer stop ederse debriyaj iyi mi oluyor..?stop etmezse araba kalkarsa,debriyaj bitmiş mi demek..?

Geri
Üst Alt