Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam gıtmıyor !!!

arkadaslar bugun arabayı denemek ıcın sahıha gokcen yoluna cıktım bastım bastım araba 100 120 140 lara cabk ckıyor ama 150 160dan snra gıtmıyor sadece bagrıyor gıtmıyor anlamadm acaba debryaj balatasındanmı bukdr etkılermı :S:S ltf yardım edın cok canım skldı:S arabam 1.4tdi :(:(:(

Yusuf kardeşim, ben bizzat başıma gelen bişeyi anlatıcam sana, 2004 leon signom var... benim arabamı kullanan bazı arkadaşlar bu arabanın debriyajı çok yukarda kavrıyor galiba baskı balatan gidiyor demişlerdi... ben de farkındaydım olayın ama o halde bile 200 ün üzerine çok rahat çıkıyordu... sonra birgün izmir de yeni tünellerden çıkıp hafif rampaya sardığımda en sol şeritte aracı 4 ten 5 atayım dedim geçmedi, geri 4 leyim dedim olmadı, 3 2 1 bi baktım hiçbir vitese geçmiyor.... debriyaj gitmişti ve yolda kaldım... neyse senin arabanın gitmemesinin debriyajla bir alakasının olduğunu düşünmüyorum... muhtemelen başka bir problem var... hemen servise gitmeni tavsiye ediyorum. geçmiş olsun...

ya bırak işte gitmiyo araban çıkma bir daha karşıma tokatlarım valla :D

Geri
Üst Alt