Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabam çalışmıyor !!!!!

Aynen 2008 öncesinde problemler oluyor...
Bi kontrol ettirin derim aracınız 2008 öncesi ise

Akuye sağlam dediklerine göre o ihtimal kalıyor geriye bakalım servise gidince anlarız

Dinamo bozuksa eğer servis tamir etmiyor biliyorsunuz. Direk yenisiyle değiştiriyor. Aynı problem benim eski leonum da da başıma gelmişti. Servis 2500 tl gibi bir rakam istemişti. özel servise götürdüm, dinamoyu ölçtüler, problem çıkmadı. Bazı yerleri oksitlenme yapmış, temizlemişler, taş gibi olmuştu. problemin nereden kaynaklandığından emin olmadan müdahale etmesinler bence... Leonların çoğunda bu akü ve şarz problemi var galiba. Allah beterinden korusun.

Dinamo bozuksa eğer servis tamir etmiyor biliyorsunuz. Direk yenisiyle değiştiriyor. Aynı problem benim eski leonum da da başıma gelmişti. Servis 2500 tl gibi bir rakam istemişti. özel servise götürdüm, dinamoyu ölçtüler, problem çıkmadı. Bazı yerleri oksitlenme yapmış, temizlemişler, taş gibi olmuştu. problemin nereden kaynaklandığından emin olmadan müdahale etmesinler bence... Leonların çoğunda bu akü ve şarz problemi var galiba. Allah beterinden korusun.
2500 tl yenisi mı ooooo baya bı pahaliymis neyse bakalım sorun nerde cikicak dediğiniz gibi Allah beterinden korusun ama yine de ister istemez can sıkıntısı yapıyo :)

2500 tl yenisi mı ooooo baya bı pahaliymis neyse bakalım sorun nerde cikicak dediğiniz gibi Allah beterinden korusun ama yine de ister istemez can sıkıntısı yapıyo :)

evet yenisiymiş:D. adamlara inansak bayılacaktık 2500 'ü. Can sıkmaz olurmu hiç, sorunun kaynağını bulana kadar adamı arabadan soğutuyor resmen. İnşallah ciddi birşey yoktur...

Aracı dün akşamki uzun cabalarımız sonucu takviye ile de calistiramayinca çekici çağırıp kayadibine yolladım gece 12 de saolsun Turgay bey sabah erkenden aradı sorunu nedir diye sordu araçla ilgileneceğini söyledi ve kapattı az önce görüştük araçta akımı çeken 2 şey varmış birincisi alarm devresi ile alakalı bı sorunmus ama bozuk olduğu halde bile akunun gücünü en az 10 gunde falan bitirebilir dedi ikincisi ve asıl akımı çeken seyinde rns 510 olduğunu söyledi ben pek anlamam ama çok akım çektiğini söyledi teybi soktuk dedi bu sorunun sadece 2008 ve oncesi araçlarda olduğunu sanıyordum demekki bizimkileri de etkiliyomus bize yine ender elektronik yolları göründü bakalım o ne dicek bu duruma

Öncelikle sorunun kaynağının teşhis edilmesi adına güzel bir gelişme. Rns ve alarm sisteminden olabileceği tahmin edilmişti, inşallah kolay ve tuzluya kaçmadan halledebilirsiniz... Geçmiş olsun tekrar...

Geri
Üst Alt