Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam çalışmıyo (sigortadan mı)

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracımın çakmaklığı çalışmıyodu interentten sigortanın nerde olduğunu buldum çıkarttım yanmıştı sigorta nerden satın alabilirim diye netten bakarken yedek sigorta olduğunu öğrendim ordan aynı sigortayı söküp yananın yerine taktım bu seferde araba çalışmadı teyp felan herşey açılıyo ama araba marş basmıyo panik yaptım yedek diye çıkartığımın yedek olmadığını düşünerek yerine takayım dedim bu seferde panikle sigortayı kaybettim bulamıyorum :( şu yedek sigortalar mı arkadaşlar

Şimdi ne yapmam lazım moralim çok bozuldu sanki anlarmış gibi niye uğraşırsam cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
[doublepost=1502710639,1502646306][/doublepost]Hallettim arkadaşlar aklınızda olsun onlar yedek değilmiş yeni sigorta aldım taktım düzeldi nette biri onların yedek olduğunu söylemiş videoyu paylaşmış bende ona inandım

merhaba arkadaşlar aracımın çakmaklığı çalışmıyodu interentten sigortanın nerde olduğunu buldum çıkarttım yanmıştı sigorta nerden satın alabilirim diye netten bakarken yedek sigorta olduğunu öğrendim ordan aynı sigortayı söküp yananın yerine taktım bu seferde araba çalışmadı teyp felan herşey açılıyo ama araba marş basmıyo panik yaptım yedek diye çıkartığımın yedek olmadığını düşünerek yerine takayım dedim bu seferde panikle sigortayı kaybettim bulamıyorum :( şu yedek sigortalar mı arkadaşlar

Şimdi ne yapmam lazım moralim çok bozuldu sanki anlarmış gibi niye uğraşırsam cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
[doublepost=1502710639,1502646306][/doublepost]Hallettim arkadaşlar aklınızda olsun onlar yedek değilmiş yeni sigorta aldım taktım düzeldi nette biri onların yedek olduğunu söylemiş videoyu paylaşmış bende ona inandım
Çok geçmiş olsun allahtan daha büyük sıkıntı olmamış
Bu arada araç şarz cihazınızı değiştirin bir süre sonra tekrar sigortası yanacak yoksa

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Kontagı cevirdiginizde arac gosterge panelinde yanan bir ışık var mı ? Yada hiç mi elektrik gelmiyor?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kontagı cevirdiginizde arac gosterge panelinde yanan bir ışık var mı ? Yada hiç mi elektrik gelmiyor?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Elektrik geliyodu tüm ışıklarda yanıyodu radyo klima herşey çalışıyodu sadece marş basmıyodu sorunu çözdüm yedek diye söktüğüm yedek değilmiş yeni sigorta alıp taktım düzeldi

Geri
Üst Alt