Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabam 1.2 tsi güzel bi egzoz sesi için ne önerirsiniz??

Herkesin düsüncesi farklıdır. Siz nasıl birşey istiyorsanız bana göre sanayide yaptırın.

Herkesin düsüncesi farklıdır. Siz nasıl birşey istiyorsanız bana göre sanayide yaptırın.

fazla abartılı bi ses istemiyorum dısarıyı rahatsız etmesın polıs sorunu olmasın tiz guzel bi ses gelsin yeterli bunun için ne yapmam gerek ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

birde 4 silindirli araba nekadar guzel ses gelebilirki diyceksiniz dışarda görüyorum genelde bayada hoş

Düz boru ve oem daha büyük bir son susturucu takarsan polisle de işin olmaz abartılı bir ses çıkmaz. Turbo arabadan çok fazla tiz ses çıkmaz ama Hks,otto gibi markaların son susturucularını kullanırsan biraz daha istediğin sesi yakalayabilirsin

Düz boru ve oem daha büyük bir son susturucu takarsan polisle de işin olmaz abartılı bir ses çıkmaz. Turbo arabadan çok fazla tiz ses çıkmaz ama Hks,otto gibi markaların son susturucularını kullanırsan biraz daha istediğin sesi yakalayabilirsin

teşekkür ederim kardeşim

TSI motorda benimde tercihim düz boru olurdu. yaptıracağın yer konusunda yardımcı olurum kolay gelsin

Geri
Üst Alt