arabam 1.2 tsi güzel bi egzoz sesi için ne önerirsiniz?? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

arabam 1.2 tsi güzel bi egzoz sesi için ne önerirsiniz??

#ismail

Kayıtlı Üye
Herkesin düsüncesi farklıdır. Siz nasıl birşey istiyorsanız bana göre sanayide yaptırın.

onurcicek

Kayıtlı Üye
Herkesin düsüncesi farklıdır. Siz nasıl birşey istiyorsanız bana göre sanayide yaptırın.
fazla abartılı bi ses istemiyorum dısarıyı rahatsız etmesın polıs sorunu olmasın tiz guzel bi ses gelsin yeterli bunun için ne yapmam gerek ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

birde 4 silindirli araba nekadar guzel ses gelebilirki diyceksiniz dışarda görüyorum genelde bayada hoş

kurtbil

Kayıtlı Üye
Düz boru ve oem daha büyük bir son susturucu takarsan polisle de işin olmaz abartılı bir ses çıkmaz. Turbo arabadan çok fazla tiz ses çıkmaz ama Hks,otto gibi markaların son susturucularını kullanırsan biraz daha istediğin sesi yakalayabilirsin

onurcicek

Kayıtlı Üye
Düz boru ve oem daha büyük bir son susturucu takarsan polisle de işin olmaz abartılı bir ses çıkmaz. Turbo arabadan çok fazla tiz ses çıkmaz ama Hks,otto gibi markaların son susturucularını kullanırsan biraz daha istediğin sesi yakalayabilirsin
teşekkür ederim kardeşim

RedLine

Kayıtlı Üye
TSI motorda benimde tercihim düz boru olurdu. yaptıracağın yer konusunda yardımcı olurum kolay gelsin