Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

set yazılı dugme lastık basınc kontrol sıstemı..lastıklerının havasını tam olarak ayarladıktan sonra set dugmesıne basılı tutup ısaret sesı gelene kadar bekle..basıncı kayıt edecektır..yolda gıderken veya park halındeyken basınc tehlıkelı bı sevıyeye dustugunde gostergelerın orda sag da lambası yanar ve sana uyarı verır...kullanmadıgımız ozellıklere gelınce gece sensorunu hıc kullanmadım genelde on sıslerı acıp gezerım gece gunduz dahıl..gerı kalan her seyı kullanıyorum gayette ıse yarıyor:)

8-9 ay oldu alalı aracı.

daha hic cd takmadım çalışıyormu die bir cd alıp deneyemedim fırsat olmadı,Hep radyo dinledim.
katlanır aynayı satan adam birkez gödterdi ozamn gördüm, ben daha hiç katlamadım.
Arka silecekler istegim dısında geri vitese takınça çalısyor fakat şahsen ben hiç kullanmadım.
Arka sisler acılmadı.
Stepnesini benden öncekide kulllanmamış bende kullanmadım.
crus kontrolu 1 kez kullandım memlekete giderken onda da uyuya kalmısım buyuk kazadan abimin uyudugumu fark etmesi sayesinde ucuz atlattık. Birdahada kullanmam töbe.
aklıma gelenler bukadar.

Geri
Üst Alt