Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

usb ve aux girişini kullanmaya gerek bulmadım dolum cd takılırım.çakmağını hiç kullanmadım genelde dupont kullanırım...

izofix kilitleri hiç kullanmadım, piyasadaki koltukların bir çoğu kemerle sabitli, izofixin nasıl kullanılacağını onlar da söyleyemediler. stepneyi de kullanmadım. Geri kalan her şey işime yarıyor.

Çakmak
Küllük
Arka sis farı
Eve kadar takip sistemi :)

Geri kalanını hakkını vererek kullanıyorum:)

He bende, TCS tuşunu kullanmam ve aracımın turbosuna asla tam basınç bastırmam. Hiç işim olmaz :p

KÜLLÜK, ön ve arka sisler, Allah değiştirtmesin bir de stepne

Bende aracın hemen hemen tüm özelliklerini kullanıyorum fakat bir konuda yardım istiyicem sizlerden arkadaki sis nasıl yanıyor ve esp düğmesinin yanındaki set yazılı düğme nedir?ne işe yarar ?

Bende aracın hemen hemen tüm özelliklerini kullanıyorum fakat bir konuda yardım istiyicem sizlerden arkadaki sis nasıl yanıyor ve esp düğmesinin yanındaki set yazılı düğme nedir?ne işe yarar ?

arka sis far düğmesini kendine doğru çekince yanar 2.kademede tabi

yani 1.kademedeyken arka 2.kademede ön ve arka aynı anda yanması lazımken sadece ön yanıyor belkide bir arıza var yada bilmediğim başka bir tuş:((

yani 1.kademedeyken arka 2.kademede ön ve arka aynı anda yanması lazımken sadece ön yanıyor belkide bir arıza var yada bilmediğim başka bir tuş:((

1. kademede sadece ön. 2.kademede ön ve arka yanar.
Ayrıca arka sis 2 tane değil sol stopta 1 tanedir. Büyük ihtimalle yanar yanmıyorsa servise danışın.

Geri
Üst Alt