arabamı sattım :( :( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

arabamı sattım :( :(

bilo

Kayıtlı Üye
5 ay önce severek aldığım seat ibiza arabamı işyerimi büyütmek için bugün sattım ve çok üzgünüm :( :(

argent

Kayıtlı Üye
Yeni bir seat ile en kisa zamanda kavusman dilegiyle...

Seat İbiza 1.4 tdi cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Bir şey diyim mi bülent, arabama aşığım ama borcu biter bitmez ev alabilmek için onu satıcam. Sonra bu ev kirası derdinden kendimi kurtarınca inşallah bir tane daha alıcam. Yani, demek istediğim; çok şanslısın, işlerini büyüt, kazancın bol olsun, Allah utandırmasın, her şey istediğin gibi olsun, sonra araba almak kolay iş :eek:key:

İnşallah, ben de, en kısa zamanda; "ev aldığım için çok sevdiğim ibiza'mı sattım" başlıklı bir konu açabilirim.

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
hayırlısı olsun. allah bol kazanç ve hayırlı iş versin. sonra seat gelir zatii...

bilo

Kayıtlı Üye
Yeni bir seat ile en kisa zamanda kavusman dilegiyle...

Seat İbiza 1.4 tdi cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
inşallah

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Kardeş Allah Hayırlı ve Helal kazançlar versin sık dişini dua et inş daha iyisi olur.
inşallah

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bir şey diyim mi bülent, arabama aşığım ama borcu biter bitmez ev alabilmek için onu satıcam. Sonra bu ev kirası derdinden kendimi kurtarınca inşallah bir tane daha alıcam. Yani, demek istediğim; çok şanslısın, işlerini büyüt, kazancın bol olsun, Allah utandırmasın, her şey istediğin gibi olsun, sonra araba almak kolay iş :eek:key:

İnşallah, ben de, en kısa zamanda; "ev aldığım için çok sevdiğim ibiza'mı sattım" başlıklı bir konu açabilirim.
doğru söylüyorsun önce iş daha sonra inşallah daha iyisini alırız