Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabamı sattım.....

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
bugün arabanın pazarlık işini bitirdik.arkadaş cuma gelip aracı alacak.araba istanbul'a geri döndü 31.000'e verdim
şimdi max:17.000 civarı araç lazım.bakalım bora yada focus bulabilirmiyim?saygılar.

hayırlısı olsun sayın hocam

uğur forumu takip ettiğimden biliyorum evin hayırlı olsun inşallah güzelde 1 araba herşey çok güzel olur inşallah sevdik gitmeden sevdik gelmez derler eskiler

haklısın yekta abi bir araba bulda gelip alalım hem tanışalım hem de çay içeriz..:)

şaşrıdın dimi ev aldığımı hatırlayınca :)

hocam 17 ye bora bulursak bı tane de bana alalım hayırlı olsun tekrardan

hocam 17 ye bora bulursak bı tane de bana alalım hayırlı olsun tekrardan

bulunuyor bazen..geçen arkadaşa 17diye 2000 model bulduk..kazası vardı almadı bizimki..

bu arada hayırlı olsun hocam..yalnız ne kadar önem verirsiniz bilmem ama o fiyata bulunacak eski kasa focusların ön konsol tam facia bence..ben arabanın iç aksamına çok önem veririm de..tabi ayağınızı yerden kessin gerisi önemli değilse şimdilik bu paraya eski kasalardan focus da bulunur..

Uğur hocam 17 ye yanılmıyosam 2001 model bir eski kasa leon vardı satıldımı bilmiyorum.Eski Kasa Leon düşünürsen bakalım soruşturalım satmadılarsa Gaziantep te araba.

Geri
Üst Alt