Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabamı satmaya karar verdim

Ozan bey size şöyle bir önerim var! sizin aracınızı satın alalım..
size mazda 3 hackback 1.6 otm. touring veya
mazda 3 sedan touring 1.6 115 hp verelim derim bennnnnn :D :D arabanızda yabancıya gitmez hem..

çok beğendiğim bir arabaydı, inşallah yabancıya gitmez hayırlı satışlar..

Ozan bey size şöyle bir önerim var! sizin aracınızı satın alalım..
size mazda 3 hackback 1.6 otm. touring veya
mazda 3 sedan touring 1.6 115 hp verelim derim bennnnnn :D :D arabanızda yabancıya gitmez hem..

ilginiz için çok teşekkür ederim Seher hanım,
mazda3 ler çok hoşuma gidiyor fakat dizel olmadığı için düşünmüyorum.
ayrıca firmaların ikinci elde araçları değerlendirmeleri konusunda eminim siz de bir çalışan olarak müşterilerinize verdiğiniz rakamlara siz de gülüyorsunuzdur:)
geçen gün sadece gidip meraktan arabamı gösterdim farklı bir markaya, 29.000 rakam verdiler, ne düşünürsünüz diye de sordular bana. ben de hani derler ya benzin döker yakarım diye, hakikaten yakarım dedim çıktım:)

sizin de yeni işiniz hayırlı olsun.

ozanım senin için en hayırlısı neyse o olur inşallah. Aracın gerçekten eşe dosta gidecek cinsten eminim hemen satılır.

ozanım senin için en hayırlısı neyse o olur inşallah. Aracın gerçekten eşe dosta gidecek cinsten eminim hemen satılır.

sağolasın hakom, gerçekten öyle bir araba zaten model yılı ve kilometresinden de belli. inşallah dediğin gibi hemen satılır

teşekkür ederim Ozan Bey
1.si Mazda da dizel aracımız var
2.si aracınıza düşük fiyat vermişler evet ama benim seatta çalışdığım zamanda sizinle çalışmış olsaydık eminim böyle düşünmezdiniz..
ayrıca aracınızı görmeden 32.000tl ye alırım :D :D
yinede tabiki size ısrar edemem ama bir görüşmemizde fayda var :)

teşekkür ederim Ozan Bey
1.si Mazda da dizel aracımız var
2.si aracınıza düşük fiyat vermişler evet ama benim seatta çalışdığım zamanda sizinle çalışmış olsaydık eminim böyle düşünmezdiniz..
ayrıca aracınızı görmeden 32.000tl ye alırım :D :D
yinede tabiki size ısrar edemem ama bir görüşmemizde fayda var :)
seher hanım siz neden benım talib oldugum araca teklif verıyorsunuz lutfen terkedin konuyu o araç benım :D

Geri
Üst Alt