Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

YEKTA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracınızda kullanmadığınız özellikler varmı varsa neler

mesela ben şimdiye kadar arka camları sadece organizasyonlarda bayrak takmak için açıyorum he birde kıvanç kullanıyor bol bol :)

birde farların eve gidene kadar yanması var bence ne kadar lüzümsuz bunuda hiç kullanmadım sizde neler var hiç kullanmadığınız

Abi benim araçta arka camlar asla ama asla açılamaz :)
Onun dışında sis farlarımı yağmur dışında kullanmam.
Radyo'yu nadir kullanırım cd yada usb her zaman.

torpidonun soğtma özelliğini hiç kullanmadım..ama yazın yolculuklarda eminim işe yarar

He bide, arabaya 3 kişiden fazla kişi binemez 4'e çıkacaksa eğer 2tanesi bayan olabilir hafif olmak kaydıyla. :)
Bagajı da kullanmam, zaten araca yük koydurmuyorum :) spor çantam olur sadece olursa

normal farları pek kullanmam
auto konumun hiç getirmedim farları
bagajda ztn müzik sisteminden dolayı kullanılcak yer yok
çok zorunlu kalmadıktan sonra arkaya kimseyi oturtmam ailem hariç
arka camlarla hiç oynamam ve oynatmam
ön camlarda yarıdan aşaya pek inmemiştir,sevmem
anlık yakıt tüketim ekranından nefret ederim,kesinlikle açmam..orada sürekli saati görüntülerim bide merak ettiğimde hava sıcaklığına bakarım
stepnemi hiç kullanmadım her zaman arabamda köpük olur çivi patlağı vs olduğunda hep işime yaramıştır lastikçiye kdr götürür,yarılma hiç olmadı şükür
silecekleri otomatik konumda kullanmam çünkü sapıtıyo,kolu bi aşağıya yada yukarıya ittirmek cok daha basit geliyo
arka görüş tam olarak kaybolduysa arka sileceği çalıştırırım,öyle yalandan temizlensin diye açmam
lastik basınç sensörü ile pek işim yoktur oda arada sapıtıyo öz yazın,binmeden arabanın etrafında bi tur atarım lastiklerede bakarım
cruise control ve klima ilede pek aram yoktur(uzun yola genelde babamın arabası ile giderim)
arka sis farımı 5yıldır 5kez yakmamışımdır acayip tipsiz duruyo bence
arabada sigara içerim ama küllüğünü bi kere kullanmadım sıfır gibi duruyo
yan kapı ceplerinden sadece benim tarafımda 2 adet bezim vardır,başka bişe koymam tangırtıyı sevmem hiç(sağa sola bozuk para vs)
esp tuşunuda hayatta kullanmam,her zaman her dakika açık olmalı benim kullandığım arabada,ona bi çok şey borçluyum:)

arka koltuklar ve arka camlari kullanmiyorum kullanmayacagim baska bir sey oldugunu dusunmuyorum

Çok şükür kullanmadığım bir şey yok. Hatta eksiklikler var :)

Eve kadar izleme fonksiyonu nu hiç kullanmadım
Arka camları mı kendim dahil acmam ve actırmam
Takıntım dan oturu araca max. 4 kişi alırım kim olursa olsun
Arka sis farlarımı aldıgım dan beri hiç kullanmadım ama önler hep aktif neredeyse en azından ceza yiyene kadar
Bagaj da bass olduğu için sadece benim eşyalarım durur başka da birşey koydurmam
Yener in aksine yol bilgisayarın da sürekli anlık tüketim açık durur nedense seviyorum

tavan raylarını hiç kullanmadım puhaha radyoda AM1 AM2 frekanslarını hiç kullanmadım. ASR düğmesini hiçkapamadım. hızz sabitleyici hiç OFF a getirmedim hep cancel dedir. eve kadar izlemeyi kafama göre bazen kullanırım(kumandadan kapatınca yansa olurda selektor vs uğraşılmaz)

Geri
Üst Alt