Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabadan gelen ses

eatyou4live

Kayıtlı Üye
Arabamda ozellikler rambada kalkista bi hırlama sesi geliyor titremeyle birlikte,ben sanzumandan geldigini dusunuyorum.ne yapabilirim 1 hafta icinde uzun yola gidecegim gosterebilecegim bi usta onerirseniz sevinirim

Arabamda ozellikler rambada kalkista bi hırlama sesi geliyor titremeyle birlikte,ben sanzumandan geldigini dusunuyorum.ne yapabilirim 1 hafta icinde uzun yola gidecegim gosterebilecegim bi usta onerirseniz sevinirim

şanzmn yağını bi kontrol ettirseniz ? birde dsg araçlarda araba tam durmadan bazen insan ister istemez P yada R konumuna getiriyor o da türübin lere zarar veriyor. İnşallah büyük ölçekli bir problem değildir geçmiş olsun

ön taraftan düşük devirde ve vites değişikliği yaparken mi yapıyor ?

ben İstanbul esenyurt doğuş servise götürdüm geçen ay.. motor bloğunun tam ön tarafından geliyor .. servis uzmanımıza göre bu leonlarda da ibizalarda da var olağan dedi .. kısa süreli sessiz bakışmadan sonra tatmin olmadığımı anlasa da pek yanaşmadı sanırım garanti sürem devam ediyor diye.. gıcık bir durum..sanırım bir seat toplantısına katılıp arabaları dinlemek lazım ne dersiniz ? :)

Geri
Üst Alt