Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba yikamama kimse karişamaz =)

olm senden korkulur yaa,, aynı apartmanda yaşamak istemezdim seninle :)

hhahaha niye ya o kadar kötü bi adammiyim ben:D

yaşlılara azıcık saygı göster olm.. bu ne böyle muhtıra çeker gibi her daireye vermişsin :) yönetime çıkıp derdini anlatsan yeterdi :)

yaşlılara azıcık saygı göster olm.. bu ne böyle muhtıra çeker gibi her daireye vermişsin :) yönetime çıkıp derdini anlatsan yeterdi :)

yönetim zaten biziz abi =) bize verdiler yönetimi...derdi olan gelsin konuşsun anlatsın derdini,en nefret ettiğim şey apartmandakilerin aralarında fısır fısır bişey konuşmasıdır...her seferinde böle tip tip bakış atmalar,ya da durdurup evladım yazık günah değil mi o kadar suya demeleri bi yere kadar dayanılırdı..ben karışıyomuyum onun evindeki 6703453745523 tane çiçeğine döktüğü suya? o halde o da bana karişmayacak değil mi ;)

Geri
Üst Alt