Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araba Temizlik & Bakım

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında caver tarafından paylaşıldı.

1. caver

caver SCW Üyesi

15
    2
    3
    Arkadaşlar,

Şuaralar gündemimde arabamla ilgili bazı konular var bu başlık altında deneyim ve düşüncelerinizi rica ederim.

-Bu sabah bayram arifesi fırsat diyerek arabamdaki ufak tefek taş izlerini rutuşladım, ama genel olarak bu işler için profesyonel bir çözüm arıyorum <( tırnak kadar bir boya işi içinde komple boyatmak istemiyorum parçayı) bu konuda ne yapabiliriz.

-Ek olarak Miss oto yıkamaddan net üzerinden bir bakım temizlik paketi satın aldım, bunda
    Mis Oto Yıkama & Kuaför’de İç – Dış Cilalı Yıkama, Jant Temizliği ve Parlatma, Motor Yıkama , Motor Koruma ve Parlatma hizmetlerinden oluşan Araç Bakım Paketi mevcut, motor yıkamanın bir zararı olurmu? veya koruma ve parlatma hizmetleri nin?

-Gelecek ayda döşemeleri,tavan yani detaylı komple iç temizlik yaptırabileceğim ankarada güvenilir kaliteli ve uygun fiyatlı yer tavsiyesi istiyorum..

- Kış için kendi imkanlarımla ufak tefek birşeyler yapmak istiyorum, antifirizli cam suyu koymak gibi :) başka hangi kalemlere dikkat etmeliyiz açığım?
    Ek olarak sileceklerim sertleşmiş herhangi bir marka silecek mi takmalıyım

Sayfayı Paylaş