Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba Temizlik & Bakım

caver

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Şuaralar gündemimde arabamla ilgili bazı konular var bu başlık altında deneyim ve düşüncelerinizi rica ederim.

-Bu sabah bayram arifesi fırsat diyerek arabamdaki ufak tefek taş izlerini rutuşladım, ama genel olarak bu işler için profesyonel bir çözüm arıyorum <( tırnak kadar bir boya işi içinde komple boyatmak istemiyorum parçayı) bu konuda ne yapabiliriz.

-Ek olarak Miss oto yıkamaddan net üzerinden bir bakım temizlik paketi satın aldım, bunda
Mis Oto Yıkama & Kuaför’de İç – Dış Cilalı Yıkama, Jant Temizliği ve Parlatma, Motor Yıkama , Motor Koruma ve Parlatma hizmetlerinden oluşan Araç Bakım Paketi mevcut, motor yıkamanın bir zararı olurmu? veya koruma ve parlatma hizmetleri nin?

-Gelecek ayda döşemeleri,tavan yani detaylı komple iç temizlik yaptırabileceğim ankarada güvenilir kaliteli ve uygun fiyatlı yer tavsiyesi istiyorum..

- Kış için kendi imkanlarımla ufak tefek birşeyler yapmak istiyorum, antifirizli cam suyu koymak gibi :) başka hangi kalemlere dikkat etmeliyiz açığım?
Ek olarak sileceklerim sertleşmiş herhangi bir marka silecek mi takmalıyım

Geri
Üst Alt