Araba sürekli stop ediyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Araba sürekli stop ediyor

FurkanKose

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi yarım saat önce işten çıkıp eve gitmek için arabaya bindim çalıştırdım stop etti ve o halde zar zor eve geldim geçenlerde motor düştüydü yaptırdık onla alakası olabilir mi yoksa hava yağmurlu antifiriz yok diye mi böyle oldu fakat motor haralet 90 oldu düzelmedi stop ediyor sürekli

Baho61

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi yarım saat önce işten çıkıp eve gitmek için arabaya bindim çalıştırdım stop etti ve o halde zar zor eve geldim geçenlerde motor düştüydü yaptırdık onla alakası olabilir mi yoksa hava yağmurlu antifiriz yok diye mi böyle oldu fakat motor haralet 90 oldu düzelmedi stop ediyor sürekli
Hava yagmurlu antifiriz yok diye stop etmez zaten antifiriz gerekcekkadar soguk yok antifirizn olmayısı stop ettirmez bakmadan bişe soylemek zor motor dusmus biyerlere zarar vermiş olabilir baktrman lazım belki basit birşeydir

cskn.bsn

Kayıtlı Üye
Çevrenizden iyi durust bir usta tavsiye si alıp aracı gösterin .

FurkanKose

Kayıtlı Üye
Arabanın 2 haftadır 10bin bakımı için uyarı veriyor maddi durumdan dolayı götüremedik o yüzden olabilir mi ?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Lpg varsa gaz filtresini bir kontrol ettirin birde gaz kelebeğine baktirin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi