Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba rölanti de iken direksiyon sorunu

Arkadaşlar Ibiza 1,2 TSI direksiyon problem mi değil mi bilmiyorum. Araç rölantide iken hafif sağ sol yapınca vuruntu gibi girt gırt ediyor yağ gibi değil aldığından beri bu var araç hareket halinde öyle bir sorun yok ??? Sebebi nedir bunun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu normal bir durum zaten araç hareket etmeden direksiyon çevirmek sakıncalıdır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bazen park ederken küt diye vurma oluyor o kafa karıştırdı... Bakalım garanti devam ediyor. Sorun olmaz inşallah..

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen park ederken küt diye vurma oluyor o kafa karıştırdı... Bakalım garanti devam ediyor. Sorun olmaz inşallah..

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O sesi direksiyonu sonuna kadar çevirdiğin için duyuyorsun
Park ederken keskin manevra yerine 1-2 ileri geri ile yaparsanız sesi duymazsınız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

el freni çekiliyken gelen ses ise normal, araç direksiyonu çevirince durur haldeyken bile hafif yön değiştirdiği için arka tekerlerdeki yük değişiyor, hafif bi uğultu yapabiliyor o da

Arkadaşlar Ibiza 1,2 TSI direksiyon problem mi değil mi bilmiyorum. Araç rölantide iken hafif sağ sol yapınca vuruntu gibi girt gırt ediyor yağ gibi değil aldığından beri bu var araç hareket halinde öyle bir sorun yok ??? Sebebi nedir bunun.

Muhtemelen teker takozlarından geliyordur o ses özellikle soğuk havalarda yapıyordur diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt