Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba Mahfolmuş Ama Çalışır Yürür.!

mobilden girdiğim için öyle oluyor abi ya mobilden yazdım onu.

Sana yazmadım kardeşim..Leontech nickli biri mesaj yazdı..Nickleriniz benziyor.. :)

Hasan kardesimin gosterdigi ilandaki arac kadar hasari olan bir avensis sattik kendi semtimizde adami nezaman gorsem gozu kulagi biryerlerde agzindan sayip duruyordu sinirli bir sekilde:) Oda birine cakmis onu accord almis:)Eski arac alirken tamamda yeni model arabalarin ne klimasi ne teybi ne lambasindan tut dikiz aynasina kadar hayir gelmiyor cok cektik biz risk almanin anlami yok

bu çıtır hasar da son zamanlarda moda oldu adamın ön tampon cama kadar gelmiş çıtır hasar yazıyor diğeride tıpkı ilanda ki beyaz leon gibi gözüken bişi yok acaba bu çıtır hasar da kıstas ne?anlayamadım bir türlü :D

fazla darbede almamış gözüküyor ama hava yastıkları açılmış anlamadım ben bu işten :confused::confused::confused: kesin bu araç pert sagdan soldan toplamıs bu hale getirmiştir yalan bunlar

hava yastığını açtıktan sonra her türlü perte çıkarıyorlar artık. kaputun o eğilen ucunun orada bir yerde sensörlerin olması lazım. ona bastığı anda zaten patlatıveriyor airbagleri :) yalnız arka tampondan huylandım ben o arabada. sensörlerden birinde bir terslik var.

hava yastığını açtıktan sonra her türlü perte çıkarıyorlar artık. kaputun o eğilen ucunun orada bir yerde sensörlerin olması lazım. ona bastığı anda zaten patlatıveriyor airbagleri :) yalnız arka tampondan huylandım ben o arabada. sensörlerden birinde bir terslik var.

alakası yok bence ben eski arabamla kaza yapmıstım bu hasardan daha fazla yamuldu ön kaput açılmadı hava yastıgı kaputta degil o sensör kanımca ozaman kaputa birşey düşse hava yastıgı açılır inanamyalım neler yapıyorlar toplamıştır onlar aracı birazda çizikli böyle bırakmışlardır oyun hepsi kimse o arabayı 33 civarına verme o hasarla arada 20 fazla deger kaybı var uzak duralım yalan dolan düzmece:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Geri
Üst Alt