Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Araba Mahfolmuş Ama Çalışır Yürür.!

Konu, 'Sohbet' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Sahibinden.com'da dolaşıyorum hasarlı araçlar bölümünde arabaların çoğu yarısına kadar gitmiş ortada motor denen birşey kalmamış mahfolmuş araç ama çalışır yürür. Adamlar taklalar atsın çalışsın yürüsün.
    Bide Açıklamaya Çıtır hasarlı yazmış adamın açıklamasını okuyun.

PLAKALI ÇALIŞIR YÜRÜR CITIR HASARLI ARACIN MOTORUNDA SANZUMANINDA YURURUNDE HICBIR HASAR YOKTUR SUNROOFLU LASTIK JANT ÜÇAY ÖNCE 3000 TLYE ALINMIŞTIR SIFIR AYARINDADIR

PLAKALI ÇALIŞIR YÜRÜR SUNROOFLU - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 110887984

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Temiz 15000 bin liralık masraf var araçta sadece dışarıdan görünen.. Kaskocu milleti bunlar pert arabayı sıfır diye satarlar ruhumuz duymaz alimallah:mad:

3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ynt: Araba Mahfolmuş Ama Çalışır Yürür.!

Aracı bende inceledim. Bunu alırlar iyide yaparlar sonra garibana kaptırırlar, ne acı...

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Allah korusun kazadan beladan.
    Leona arkadan baktığımız da fotoğrafın sol tarafında sanırım murat var ya işte o daha sağlam gözüküyor... :)

5. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
  6. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
  7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    ben bi ralar araba alacağım zaman bakıyodum bunlara çok az kazalı olanlar var iyi fiyat bulursanız alına bilir

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hasan aracın hasarı radyatörden ileri gitmemiş gibi pekte büyük hasarlı sayılmaz servislerin ve eksperlerin çıkardığı masraflara bakmayın hasanın verdiği ilandaki araç tabi motora girmediğini düşünürsek 4-5 bin tl gibi bir hasar ancak vardır,,,

9. LeonTech

LeonTech Misafir

Abi bazı ilanlarda görüyorum arabada motor diye birsey kalmamış dağınık ama çalışır yürür. Buda sıkıntısız motor dio neresi sıkıntısız gitmiş motor

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Kendini üyeler kısmında tanıtırmısın..?

Sayfayı Paylaş