Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba alcaz ne tavsıye edersınız?

forddan gelen harika dinamikler mazdanın tarzı ile birleşince çok hoş bir araç çıkmış ortaya.

Evet haklısın. Ford zaten kendi sınıfında örnek gösterilen bir araba. Benim sevmediğim iki özelliği;
1-) Yüksek oturma pozisyonu; eski at arabası sürer gibi hissediyorum kendimi:p
2-) Dört kol direksiyon

Ama süspansiyonlarının yol tutuşta yakın olan seleflerine göre daha yumuşak olması gerçekten başarılı bir mühendisliğin eseri.

Bence ford focusta olabilir bu arada, ama hatcback olanı, diğeri çirkin:)

Evet haklısın. Ford zaten kendi sınıfında örnek gösterilen bir araba. Benim sevmediğim iki özelliği;
1-) Yüksek oturma pozisyonu; eski at arabası sürer gibi hissediyorum kendimi:p
2-) Dört kol direksiyon

Ama süspansiyonlarının yol tutuşta yakın olan seleflerine göre daha yumuşak olması gerçekten başarılı bir mühendisliğin eseri.

Bence ford focusta olabilir bu arada:)

mazdada o 2 şey yok işte :) ben leon alırken dizeli yoktu piyasada. gerçi dizelide çok pahalı ve boş donanımlı.

mazdada o 2 şey yok işte :) ben leon alırken dizeli yoktu piyasada. gerçi dizelide çok pahalı ve boş donanımlı.

Daha getirmeden açıklama yapmışlardı zaten Mazda Türkiye, dizeli çok pahalı getireceğimiz için çok büyük pazar hedeflemiyoruz diye:)

Japon Yeni biraz daha ucuz olsa daha güzel fiyatlara gelirdi aslında Mazda..

kia cerato öneririm ben sorun çıkarmaz pahalı değil mis gibi sedan.

Hocam biliyorum küçük araba istiyorsunuz ama bence mazda 6'ya da bir bakın. Kalitesine hayran kalacaksınız eminim, dedenize de çok yakışır... Hem spor, hem kompakt hem de sınıfının en güzel arabası.

Seat forumundayız farkındamısınız 1 kişide seatı önersin hatta dedeyi foruma üyede yaparız...............!

Hocam biliyorum küçük araba istiyorsunuz ama bence mazda 6'ya da bir bakın. Kalitesine hayran kalacaksınız eminim, dedenize de çok yakışır... Hem spor, hem kompakt hem de sınıfının en güzel arabası.

dedem 78 yasında hanı zor oluyor buyuk araba kullanması ondan ıstemıyor ananemde kullancak malum 10 senedır araba kullanmıyor

Geri
Üst Alt