Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba Alıcam Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Mircan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

1-2 hafta içinde araba almayı planlıyorum, 45.000 TL bütçem var, bu fiyata 2. el temiz az km'de satarkende değer kaybetmeyecek ne alabilirim ?

Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

tabi öncelikli olarak dizel düşünüyorum ama dizel araçlar ve benzinli araçlar arasındaki fark alternatif üretmemi kısıtlıyo bundan dolayı benzinli mantıklı araçlarda olabilir :)

hatchback düşünüyorum

golf,alfa,focus ,uzakdoğululardan yeni i30..

golf ve focus kullanım,2.elde fiyatını koruma ve sağlamlık olarak öne cıkıyor,alfa stil olarak ön planda..uzakdoğulu .i30 cok geliştirdi kendini,ama ikinci elde hala ölü ve sağlamlık olarak diğerlerine göre geride..

Hiç düşünme bayiilerde FR bulabiliyorsan kap bitane ;) Üzülmessin. Bende var mesela. Kol dayamalı pedal setli alırsın hatta 45'e..

Merhaba arkadaşlar,

1-2 hafta içinde araba almayı planlıyorum, 45.000 TL bütçem var, bu fiyata 2. el temiz az km'de satarkende değer kaybetmeyecek ne alabilirim ?

Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

benzinli alacaksan sıfır almayı düşün!!!

45 bin gibi rakamla bence b ve c segmenti sıfır araç alınır. Hatta yeni leon dahil buna. Benim gözüm yeni kasada yok dersen fr al hemde hemen, hatta fiyatı daha da düşürebilirsin. Yada d segmenti ikinci el alabilirsin. Istediğin araca bin değer kaybını düşünme yoksa kendini reno da bulabilirsin...

42.5 a sıfır FR veriyorlar. ben olsam hiç kaçırmazdım....

Geri
Üst Alt