Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba Alıcam Tavsiyelerinize ihtiyacım var

golf,alfa,focus ,uzakdoğululardan yeni i30..

golf ve focus kullanım,2.elde fiyatını koruma ve sağlamlık olarak öne cıkıyor,alfa stil olarak ön planda..uzakdoğulu .i30 cok geliştirdi kendini,ama ikinci elde hala ölü ve sağlamlık olarak diğerlerine göre geride..

Golf ve Alfa Romeo aklımda zaten, ilk başlarda Giulietta'yı ciddi bi şekilde düşünüyodum, fakat 2. el piyasası servis ve yedek parça ile ilgili çok kötü yorum duydum, okudum, açıkcası bunlar beni biraz soğuttu. Yoksa stil olarak çok hoşuma giden bi araç. i30 un kasasıda görünüş olarak hoş duruyo ama 2. el bulmak için arama yaptığımda çok fazla ilan bulamadım.

Merhaba Cezmi abim gerçekten hoş duruyo ama 2 kapılı olması biraz sıkıntı be abim :)

45 bin gibi rakamla bence b ve c segmenti sıfır araç alınır. Hatta yeni leon dahil buna. Benim gözüm yeni kasada yok dersen fr al hemde hemen, hatta fiyatı daha da düşürebilirsin. Yada d segmenti ikinci el alabilirsin. Istediğin araca bin değer kaybını düşünme yoksa kendini reno da bulabilirsin...

reno da da pek cazip fiyatlar yok aslında 47.000 fiyat teklifinde bulundular megane için :)

42.5 a sıfır FR veriyorlar. ben olsam hiç kaçırmazdım....

Merhaba Serbay abi aracın oldukça şık maşallah ama ben 45.000 TL nin üzerine çıkamıyorum :) inşallah istediğin fiyata satarsın

B sınıfı düşünüzseniz, İbiza 1.2 TSI Sport Coupe(SC) DSG şanzıman FR donanımlı 38900 TL:seat

Leon alın derim. Ama şuanki kasası değilde bitmiş olan kasası bayilerde ellerinde son kalanlar vardır ya onlardan alın yada sıfıra yakın araçlardan.

aynen polo gtı bak istersen çok sık kullanmıyorsan üzmez seni yakıt olarak

Geri
Üst Alt