Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba çekmiyor,turbo açılmıyor ? yardım.

ESY

Kayıtlı Üye
20dakika once kahvaltılık bişeyler almak için evden çıktım ilk çalıştırdım arabayı 1dakika falan bekledim sonra ağır ağır devam ettim gitmeye.. 2.5devir civarında ısıtarak gittim motoru..sonrasında eve döndüğümde park ettim ve durdum bekliyordum sonra arabanın devirden düştüğünü fark ettim 0.5devirden aşşağıya bi inio sora tekrar geri 0.5oluyo araba tam stop etcekken son anda biri kurtarıomuş gibi oluyo,bunun üzerine birazcık düz yolda gideyim dedim.1.viteste yavaş yavaş bastım 2ye aldım tam bastım gaza çekmedi araba 2-5 devir arası kamyon bile daha çabuk hızlanırdı.acaba benzin filtresinin mi değişmesi gerekiyor yoksa turbo'da bi sorun mu var ? modeli: 2009 1.4 tsi

turbodan kaynaklanacağını sanmıyorum yakıttan olabilir

Benimde gecen hafta basima glmisti boyle durum.yakitla alkali olabilir.

yakıt'tan büyük veya küçük bi problem cıkarsa burdaki shelli yakarım gerçekten 4ayda 6milyarlık benzin almışım hepsinin fişi de var..acaip canım sıkıldı ya..

Rolantide sikinti yoktu yada ben hissetmedim hc.sadece araba cekmiyordu ve gitmiyordu dusun 1.4 micraya yetisemedim otomtk vites bide..ne kalkista ne duz yolda

Rolantide sikinti yoktu yada ben hissetmedim hc.sadece araba cekmiyordu ve gitmiyordu dusun 1.4 micraya yetisemedim otomtk vites bide..ne kalkista ne duz yolda

aynen benimde öyle şuan.kafayı taktım inanılmaz derecede.

peki şimdi ne yapmam lazım benim direk servise mi gideyim ?

Valha ben gittim servis pc ye bgladi bisey yok dedi. Benzin bitene kadar kullndm sonra bildigim bi shellden 97 oktan ile fulledm.sorun yok simdu

Geri
Üst Alt