Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba çekmiyor,turbo açılmıyor ? yardım.

Valha ben gittim servis pc ye bgladi bisey yok dedi. Benzin bitene kadar kullndm sonra bildigim bi shellden 97 oktan ile fulledm.sorun yok simdu

anladım..bugün altura gidip göstereyim ben en iyisi içimde sıkıntı kalmasın.

Birde anladgm kadariyla hep aldgniz yerden almissiniz benzini. Bundan once sorun yoksa smdi ne oldu acaba??En iyisi servise gitmek

Rolantide sikinti yoktu yada ben hissetmedim hc.sadece araba cekmiyordu ve gitmiyordu dusun 1.4 micraya yetisemedim otomtk vites bide..ne kalkista ne duz yolda

muhaha :D kanka 1.4 TSI'la 1.4 micraya yetişemeyen bi sen varsındır kutluyorum seni araba kullanmayı öğrende gel :p

** Servise gidin probleminizi anlatın. Benzinden ise benzin aldığınız yerle görüşün konuyu.. Benzinden değilse de gerekli parçaları değiştirirler zaten ;)

Birde anladgm kadariyla hep aldgniz yerden almissiniz benzini. Bundan once sorun yoksa smdi ne oldu acaba??En iyisi servise gitmek

arabayı aldığımdan beri daha başka yerden benzin koymadım bi 8aydır falan aynı yerden alıyorum ilk günden son güne kadar aldğım bütün benzinlerin fişinide saklıyorum..hem en pahalı hem en dandik benzini kullanıyoruz Allahından bulsun hepsi..

servisle görüştüm şimdi arıza ışığı yandımı falan dedi yok dedim tamam getirin bi bakalım dediler öğleden sonra 2 de ordayım inş benzinle ilgili bi sorun çıkarda o shell'i patlatırım bugün gidip.

İyide Erhan rolantisinin bozuk olduğundan bahsetmiş, Ömerde rolantide bozukluk yokmuş. Arabada kaçak olduğunda rolantide bozukluk yapar..

yağlı tip filtre var mı arabada. ??

İyide Erhan rolantisinin bozuk olduğundan bahsetmiş, Ömerde rolantide bozukluk yokmuş. Arabada kaçak olduğunda rolantide bozukluk yapar..

arabada kacak oldumu rolantı flan bozulmaz alp dogrudan arabanın sesı solugu degısıyor ve araba gıtmıyoru rolantısı aynı olur.
bahsı gecen sorun oncelıkle lambda sensorune benzıyor ama arabanın hıc oynanmadıgını dusuncek olursak da ıkıncı sık benzın fıltresınden olmus olabılır,benzerı cekıs dususu Yunus emrenın arabasındada olmustu kullandıgımda aynı senınkısı gıbı gıtmıyordu araba devırlenememıyordu safe moda a aldıgı ıcın arabayı

yağlı tip filtre var mı arabada. ??

yaglı tıp fıltre olsa sorun olma yıgıt b donem maf sensoru var sanıyordum bunlarda ama maf yok onun yerıne map sensoru oldugu ıcın yaglı yada yagsız olmasının bsyı bozmasına etkısı yok

yaglı tıp fıltre olsa sorun olma yıgıt b donem maf sensoru var sanıyordum bunlarda ama maf yok onun yerıne map sensoru oldugu ıcın yaglı yada yagsız olmasının bsyı bozmasına etkısı yok

gaz kelebeği yağlı filtreyle kirlendiğinde de bişi olmaz mı yani.. :)

arabada kacak oldumu rolantı flan bozulmaz alp dogrudan arabanın sesı solugu degısıyor ve araba gıtmıyoru rolantısı aynı olur.
bahsı gecen sorun oncelıkle lambda sensorune benzıyor ama arabanın hıc oynanmadıgını dusuncek olursak da ıkıncı sık benzın fıltresınden olmus olabılır,benzerı cekıs dususu Yunus emrenın arabasındada olmustu kullandıgımda aynı senınkısı gıbı gıtmıyordu araba devırlenememıyordu safe moda a aldıgı ıcın arabayı

benim yaşadığım sorunun aynısını bi arkabamın sciroccosu ile yaşamıştık.servis benzin filtresinden dedi ve direk değiştirdiler anında kalktı sorun ortadan..masraf olucak bi sorun değildir inşallah.en son 120 liralık benzin aldım yıne aynı yerde 300km sini yaptım şuan çeyrek depo var yeni çıktı sorun...

Geri
Üst Alt