Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba çalışınca ve kontak kapatılınca gelen uyarı sesi

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar videodan izleyebilirsiniz. Araba bu uyarıyı veriyor. Atiker kit var. Tam 20.000 km oldu takılalı. Bu uyarıyı araç benzine ayarlıyken de veriyor. Ses arabanın minik hoparlöründen gelmiyor. Sanki gaz debriyaj o aralardan geliyor gibi. Hiç bir ikaz lambası yanmıyor. Yoldan geldim arabayı durdurunca yaptı. Yarın gündüz gözüyle yağına suyunada bakacağım. Daha önce başına gelen var mı. Atiker bakım sesi diyenler var internette. 2 hafta önce akü değişti bu arada.

Tam emin olmak için lpg nin kablosunu aküden çıkarıp deniyeceğim olmadı.

Tüpün Bakımı gelmiş Diyor Tüp beyni ve ikaz düdüğü :D :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
anlaşılan LPG bakımı dediğiniz gibi...sağolun

Arkadaşlar videodan izleyebilirsiniz. Araba bu uyarıyı veriyor. Atiker kit var. Tam 20.000 km oldu takılalı. Bu uyarıyı araç benzine ayarlıyken de veriyor. Ses arabanın minik hoparlöründen gelmiyor. Sanki gaz debriyaj o aralardan geliyor gibi. Hiç bir ikaz lambası yanmıyor. Yoldan geldim arabayı durdurunca yaptı. Yarın gündüz gözüyle yağına suyunada bakacağım. Daha önce başına gelen var mı. Atiker bakım sesi diyenler var internette. 2 hafta önce akü değişti bu arada.

Tam emin olmak için lpg nin kablosunu aküden çıkarıp deniyeceğim olmadı.

ben uyarı sesi falan algılayamadım yav... bilelim de ona göre biz de ayağımızı denk alalım... :)

arkadaşlarında dediği gibi büyük ihtimal tüp bakımı sonrasında da makineye bağlatmanı tavsiye ederim.. zaten orada verir hatayı..

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Arkadaşlar geçen gün Atiker servisine götürdüm..Bakım uyarısıymış..Baz arkadaşlarda ses gelmemesinin nedeni tamamen ayarla ilgiliymiş. Servis kaç binde öteceğini ayarlıyor. İster 10000 km ister 20000 km ister 30000 km....Gitmişken bir de filtresini değiştirdim o kadar..

Geri
Üst Alt