Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araştırma.......

sourson

Kayıtlı Üye
bugun sanırım doğuş otonun bir araştırma şirketine yaptırmış olduğu araştırmacı birisi gelip biton soru sordu başka gelen varmı? biraz saydım da puhaha

bana telefon ettiler her defasında işim var dedim kapattım artık aramıyolar :)

manyak manyak soru soruyolar :)
niye arabayı almak istediniz tipi hoşuma gitti diyom niye gitti ki diyo sanane desem olmucak :D

ya walla 1 haftadır beni de arıyorlar artık açmıyorum telefonu 5 ila 7 dakika sürecek diyor ben biliyorum o 5 - 7 dakikanın ne kadar olduğunu hem doğuşa ayıracağım bir saniyem bile haram

bide çirkin bi kadın aman Allahım of of :D

ilk aradıkların da deli ettim kadını.arıyo 5 dakka sonra ara işim var diyorum.. 5 dakka sonra aradığın da işim bitmedi 15 dakka sonra ara diyorum ..3 defadan sonra bakmamaya başladım zaten ..nihayet p.tesi aramayı kestiler :)

ilk aradıkların da deli ettim kadını.arıyo 5 dakka sonra ara işim var diyorum.. 5 dakka sonra aradığın da işim bitmedi 15 dakka sonra ara diyorum ..3 defadan sonra bakmamaya başladım zaten ..nihayet p.tesi aramayı kestiler :)

iyi yapmışsın valla bide dedim bizim form sitemiz var felan hı herkes öyle diyo diyo:)

önce telefonla gelecegine dair bilgi verildi, yaşlı bi amca geldi bi ton soru sordu gitti :D

Geri
Üst Alt