Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araştırma ve fiyatlandırma..

mustafakoksal21

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam, forumda daha çok yeniyim.. Daha dün aranıza katıldım ve acemilik aşamalarını atlatmaya çalışıyorum.. İşi gücü bıraktık, okuma araştırma aşamalarındayım.. :)

2 Hafta önce 2015 Leon araç aldım.. Arabamın rengi beyaz ve birşeyler yaparım umuduyla beyaz renk tercih ettim diyebilirim.. FR dediğimiz araçlar gibi olmasada bir kaç işlem yaparak arabanın havasının değişeceğini düşünenlerdenim..

Yapacağım bir kaç işlemi aşağıda belirttim ama hiç mi hiç çevrem yok bu konuda.. Fiyatlar nasıldır, ortalama ne tutar hiç bilmiyorun.. Burdaki arkadaşların yaptırdığı ve memnun kaldığı ustalar / firmalar var mıdır? Sahibinden'de bir dolu ilan var ama güvenip tercih edemedim..

Yapacağım işlemler,
1- Ön tampon kaplama
2- Arka tampon kaplama
3- Difüzör
4- Spoyler

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Öncelikle hoşgeldin,

Nerede oturuyorsun? Bahçelievler/Şirinevler'de uygun fiyata istediklerini yapabileceğimiz Tuning'ci arkadaşlarımız mevcut.

Kaplamalar en fazla 100-150TL tutar.
Difüzör 100-150TL arası.
Servisten ön lip almanı öneririm, 3 parça oluyor ve çok güzel duruyor. 150TL fiyatı.
Spoiler'da 200TL gibi bir rakam olması lazım.

Bahçelievler'de oturuyorum hocam.. Şirinevler tuning caddesine çok yakınım diyebilirim ama yabancı olarak yada tanıdıksız bu işlere kalkışıldığında biraz fazla fiyatlar çekiyorlar.. Daha önceki bir kaç arabamdan tecrübeyle sabit diyebilirim.

Verdiğin fiyatlar uygun gibi gerçekten... Aslında uygunluğundan önemlisi daha önceden orada yaptıran bir arkadaş en büyük referanstır.. Serviste satılan ön lip için örnek resim var mıdır?

Bahçelievler'de oturuyorum hocam.. Şirinevler tuning caddesine çok yakınım diyebilirim ama yabancı olarak yada tanıdıksız bu işlere kalkışıldığında biraz fazla fiyatlar çekiyorlar.. Daha önceki bir kaç arabamdan tecrübeyle sabit diyebilirim.

Verdiğin fiyatlar uygun gibi gerçekten... Aslında uygunluğundan önemlisi daha önceden orada yaptıran bir arkadaş en büyük referanstır.. Serviste satılan ön lip için örnek resim var mıdır?

Süper, Semtuning var bilirsin, oraya gitmeden önce bana haber verirsen ben ararım, ona göre yardımcı olurlar sana.
Lip resmi yok maalesef cupra lipi yaz google'a
Ona benziyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Süper, Semtuning var bilirsin, oraya gitmeden önce bana haber verirsen ben ararım, ona göre yardımcı olurlar sana.
Lip resmi yok maalesef cupra lipi yaz google'a
Ona benziyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamamdır hocam hafta sonuna doğru sizi rahatsiz ediyor olacağım.

Teşekkür ederim.

iyi akşamlar.

Önümüzdeki günlerde seni rahatsız ediyor olacağım hocam.. Teşekkürler tekrar..

Geri
Üst Alt