Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçta LPG var diye yetkili SEAT servisi bakmadı

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
G

guner79

Guest
Merhaba arkadaşlar Dün Doğuş oto seat yetili serve gittim triger setini ve V kayışını sordum ama aracım LPG olduğu için işlem yapamayacklarını söylediler LPG tankını sök gel dedi aracınızda gaz varsa servis bakmıyormuş

Saçmalamışlar. Muhakkak bir açıklamaları olmalı. Böyle birşey olabilirmi, ben lpg'mi serviste taktırdım. Nolacak. Orada taktırınca mesele yok dışarıda taktırıncamı sorun.

aynen öyle yasin adamlar malesef bakmıyo işi iyice çirkefliğe döktüler bana da demişler di bende yoktu ama sordum olsa nolcak diye cevap aynı

iyice cozutmuşlar kardeşim ögle saçma sey olurmu bunları bi sikayet etmek lazım bakalım ne yapacaklar

arkadaslar bakmama sebeplerı kapalı ortam a lpg lı arac sokulmaması !! ıstanbuldasın Merkez oto da bu ıslemlerı cok daha uygun fıyata yaptırabılırsın

Ntv'de çalıştığım için aracımı devamlı doğuş maslak ta servise bırakıyorum dolayısı ile seat servisindeki serkan beyle kanka olduk.
Lpg olayınıda bana aynen açıkladığı gibi aktarıyorum :

burası Porsche , Lamborghini , Bentley , Audi gibi milyarlık araçlarla dolu bi yer bizim bina yapımız buna müsait değil lpg'li araçlara göre farklı bi dizayn gerekiyor bizde bu yok o lpg lerden biri patlasa biz bu adamların parasını ödeyemeyiz demişti.

Merhaba arkadaşlar Dün Doğuş oto seat yetili serve gittim triger setini ve V kayışını sordum ama aracım LPG olduğu için işlem yapamayacklarını söylediler LPG tankını sök gel dedi aracınızda gaz varsa servis bakmıyormuş

benim leon lpg li attarlar konya da sıkıntısız yaptırabiliyorum bakımlarını, trigeri de 3 ay önce değiştim...

Ntv'de çalıştığım için aracımı devamlı doğuş maslak ta servise bırakıyorum dolayısı ile seat servisindeki serkan beyle kanka olduk.
Lpg olayınıda bana aynen açıkladığı gibi aktarıyorum :

burası Porsche , Lamborghini , Bentley , Audi gibi milyarlık araçlarla dolu bi yer bizim bina yapımız buna müsait değil lpg'li araçlara göre farklı bi dizayn gerekiyor bizde bu yok o lpg lerden biri patlasa biz bu adamların parasını ödeyemeyiz demişti.

Burak, belki söylediği doğrudur ve haklıdırlar ama arabayı satarken vs. sıkıntı yok, ama işin içine lpg girince, müsait değiliz. Öyle birşey olmaz abicim. Bu adam müşterin her türlü imkanı sağlamak zorundasın. Gerekiyorsa yer yaptıracaksın.

Burak, belki söylediği doğrudur ve haklıdırlar ama arabayı satarken vs. sıkıntı yok, ama işin içine lpg girince, müsait değiliz. Öyle birşey olmaz abicim. Bu adam müşterin her türlü imkanı sağlamak zorundasın. Gerekiyorsa yer yaptıracaksın.
bizim ordaki seat'ta böyle olaylar yok abi bu istanbul karışık ya bende sevmiyorum burayı gözünü seveyim adapazarının :)

istanbulun Bahaneleri.. gerçi Trabzonda da aynıydı ama LPG liysen ikinci sınıf muamelesi görüyosun AVM lerde bile,:mad:
sonrada nerde senin LPG tankı söylermiyim ben sana puhaha:cool:

Geri
Üst Alt