Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçlarda cam filmi yeniden yasaklandı.

Bütçe açığını nasıl kapatacaklarını şaşırdılar, bunun kanunla kitapla yasayla alakası yok.Geçen sene serbest olan bu sene geri geliyorsa ve cayır cayır ceza yazılıyorsa vatandaşı finansör olarak gören devlet var demektir.Açıklar kapanacak para lazım para !!!! Varlık Fonu denen oluşumu ,ki amacından saptr tamamen, teminat olarak gösterip çinden borç para alıyormuşuz !!!! Bunu çinliler japonlar haber yapıyor bangır bangır.... ! Sizin çocuklarınızın geleceğini teminatını riske atan devlet var....Cam filminden makamlara iş adamlarıa şüks arabalara yazamayacaklar da bana mı yazacaklar...Yazınlar anasını satyim ödeyeni s*ksnler!!!

Bende öyle diyordum muayaneye kadar ödemedim sonra ödettiler bende verdim mehteri

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Milletin anasına söven cengiz inşaat a vergi affı yaparlar bize gelince ver baba ver.... HAram zıkkım olsun her kuruşu!!

Yasak getirceksede 3 numarayı felan yasaklasin.Tum tonları yasaklamak saçmalıktan başka bişe değil.
[doublepost=1508977718,1508977547][/doublepost]@dadaş34 Ahmet abi eminmisin kalktığına ceza yemiyelim sonra:D

Yasak getirceksede 3 numarayı felan yasaklasin.Tum tonları yasaklamak saçmalıktan başka bişe değil.
[doublepost=1508977718,1508977547][/doublepost]@dadaş34 Ahmet abi eminmisin kalktığına ceza yemiyelim sonra:D
YA kardeşim gidin sökün ama sökerken de güzel niyetlerinizi ilgili yerlere iliştirin, bunların tek ama tek sebebi %40 MTV ile gelecek olan paranın tepkiler sonrası düşürlmesidir, aradaki açığı cezalarla kapattıktan sonra daha doğrusu hedeflenen rakamlara ulaşıldığında görün bakın ceza işleri bitecek ! Yaazık ki vatandaşını para olarak gören devlet !!!

Insanlık yokki şerefsizler. Berhanın dedigı gibi bari 3 numaraya yasak getirin digerleri görüsü engellemiyor ki. Kanunda görüsü engelleyecek renli cam ve filmler diyor. Bizim film görüsü engellemiyor ki. Birde madem öyle günes gözlüklerine yasak gelsin madem. Bu ne sacma iştir ağalar:)

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Geri
Üst Alt