Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç yakıt durumu..

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Aracımla 47 litre benzinle 650 km yol yaptım fazlamı yakmış iyimi, yorumlarınızı alıyım..

1,4 motor 85 bg

ahh ah.. ben 60lt benzinle o kadar yol yapabiliyorum ancak 1,4 TSI ile... daha ne diyim :)

bencede çok iyi bende 1.4 tsi ile zorlasam ancak okadar yakarım heralde...diyecek yok:)

Ben o km yi ancak uzun yolda yapabiliyorum TSİ 180 likle

Yaptığım ortalama hesaba göre kilometre de 266 bin lira yakıyo tahmini...Ben geçen aylar içerisinde benzin 3,750 iken kilometrede 228 bin lira yakıt yaktığını görmüştüm yine şehir içinde..1,4 100 bg aracım ile...şu an benzin 3,700 altında olmasına rağmen yaktığı değer bana biraz yüksek geldi..Tabi bu kullanımla da alakalı olabilir...

slm arkadaşlar arnıza yeni katılıyorum . Ben alalı bir hafta oldu yakıtı şu anda ölçmek doğru olurmu bilmem, rodaj süresince biraz fazla yakar diye düşüyorum.

Geri
Üst Alt