Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç teybi kendini safeye aldı.

Araçta müzik olmayınca trafikteki andavallara sardığımı normalden fazla sinir stres yüklendiğimi tecrübe ettim :) serviste araç kabulde görüştüğüm vatandaş 40lira demişti servise gidince fiyat 80liraya çıktı :D aman kalsın deyip vazgeçtim. usb girişli bir teyp almayı planlıyorum şu an 80 lira yoktan servise para bayılana kadar üstüne 150-200 daha koyup nitelikli bir cihaz taktırmak daha kafama yatıyor.
Yalnız orjinal teyp de bassı tizliği ön arka hoparlörden gelen sesin siddetini ayarlama imkanının aynısı orjinal teypten hariç takılan cihazlarda da oluyor mu bunu merak ediyorum

Amfi bass gerek yok ama dediğim şekilde bi teyp alsam hoparlörleri kontrol edebiliyor mu yeni cihazlar aynı uyumu gösteriyor mu

Araçta müzik olmayınca trafikteki andavallara sardığımı normalden fazla sinir stres yüklendiğimi tecrübe ettim :) serviste araç kabulde görüştüğüm vatandaş 40lira demişti servise gidince fiyat 80liraya çıktı :D aman kalsın deyip vazgeçtim. usb girişli bir teyp almayı planlıyorum şu an 80 lira yoktan servise para bayılana kadar üstüne 150-200 daha koyup nitelikli bir cihaz taktırmak daha kafama yatıyor.
Yalnız orjinal teyp de bassı tizliği ön arka hoparlörden gelen sesin siddetini ayarlama imkanının aynısı orjinal teypten hariç takılan cihazlarda da oluyor mu bunu merak ediyorum
ibizalarda olay söyle oluyor , code yada safe yazarken kontağı 2 defa açıp kapat kendi açılıyor, benden de servis şifre için sorduğumda 80 tl istemişti , aslında arabayı alıyoruz para veriyoruz şifre varsa bunu da vermek zorunda servis, GSM hattı alınca şifreyi de veriyor örnek hata ait olduğu için , teybin kodu da arabaya ait bir şey olduğu için ücretsiz vermek zorundalar.

Geri
Üst Alt