Araç temizliği | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Araç temizliği

kamu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamı yıkamaya götürüyorum iç dış diye, dış tamam ama iç temizliğini yalandan yapıyorlar. 3 4 yerde bu sorunu yaşadım, Üsküdarda veya civarında iç dış (özellikle iç ve motor) adam akıllı temizlik yapan yaptığı işin hakkını veren önerebileceğiniz yerler var mı?
Fiyatlar hakkında da bilgi lütfen :)

hades

Kayıtlı Üye
Ben yazdıgın nedenlerden dolayı şahsen kendim yıkamayı tercih ediyorum. Ve mahalledekiler benim yıkamam a hasta oluyorlar nasıl bukadar parlatabiliyorsun arabayı die.

Sende kendin yıka ve 15tl de cebinde kalsın. Haftada 2 gun araç yıkatırdım 15*2=30*4=120 tl de cebimde kalıyor. :) Su faturasında +20 tl artış var ama içim rahat.

schumi

Kayıtlı Üye
Nedense iç temizlik çok iyi yapılmıyor...Ben meguiars ta yıkatmama rağmen bazen içinin iyi temizlenmediğini görüyorum...Temizlik yapıldıktan sonra kontrol etmeli ve uygun görmediğiniz hususlar bildirilmelidir...

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
Nedense iç temizlik çok iyi yapılmıyor...Ben meguiars ta yıkatmama rağmen bazen içinin iyi temizlenmediğini görüyorum...Temizlik yapıldıktan sonra kontrol etmeli ve uygun görmediğiniz hususlar bildirilmelidir...
valla yıkamacılar içini temizlerken bir yandan kirletiyorlar, hiç güvenmiyorum, döşemeye basarak konsoolu siliyolar, basmayın diyorum temizleriz hocam diyolar ben de mümkün oldukça kendim yıkıyorum ama kurulama da leke bırakıyorum iyi parlatamıyorum, problem işte...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben yazdıgın nedenlerden dolayı şahsen kendim yıkamayı tercih ediyorum. Ve mahalledekiler benim yıkamam a hasta oluyorlar nasıl bukadar parlatabiliyorsun arabayı die.

Sende kendin yıka ve 15tl de cebinde kalsın. Haftada 2 gun araç yıkatırdım 15*2=30*4=120 tl de cebimde kalıyor. :) Su faturasında +20 tl artış var ama içim rahat.
Aynı Şeyleri Tekrar Etmiycem Ama şu kadarını ilave edebilirim.. Bu işten o kadarbunaldım ki, Gittim Kendime bir araç süpürgesi Aldım Çakmaklıktan Çalşan 150 TL ye ve O parayı Sekiz on defa amorti ettim kendim yıkayıp birde üstüne yaptığım temizlikten haz duyup keyiflenerek:eek:key:

REİS38

Kayıtlı Üye
o konuda çok şükür yıllardır çok rahatım kayseride erciyes oto yıkama var eski şeker karakoılu yanında adamlar yalıyorlar mubarek ön koltukları yatırıp kat yerlerine kadar temizleniyor fiyat olarakta 13 tl + 2 tl de bahşiş toplamda 15 tl ama helal olsun .... sürekli gittiğimden ve sürekli biri aracımı yıkadığından her seferinde koltuk üstlerine kadar siler sağolsun. kayseride bulunan arkadaşlara tavsiye ederim. ama sıra baya oluyor beklemeye katlanınacaksınız ama beklemeyede değiyor...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
o konuda çok şükür yıllardır çok rahatım kayseride erciyes oto yıkama var eski şeker karakoılu yanında adamlar yalıyorlar mubarek ön koltukları yatırıp kat yerlerine kadar temizleniyor fiyat olarakta 13 tl + 2 tl de bahşiş toplamda 15 tl ama helal olsun .... sürekli gittiğimden ve sürekli biri aracımı yıkadığından her seferinde koltuk üstlerine kadar siler sağolsun. kayseride bulunan arkadaşlara tavsiye ederim. ama sıra baya oluyor beklemeye katlanınacaksınız ama beklemeyede değiyor...
Abi öle Temizlemeci Varmı Yahu Türkiyede.. Kayseriye gelesim Var vallahi..İyi esnafmış inşallah işi bozulmaz:eek:key:

REİS38

Kayıtlı Üye
ilk başladıkları ilgiyle gidiyor ve kimi götürsen gayet memmun ayrılıyorlar... beklerim kayseriye

kamu

Kayıtlı Üye
Kayserideyken hortumu sallardım 3.kattan iki saat uğraşırdım temizlemek için ama İstanbulda bulunduğum yerde bu mümkün değil :(

En son fırçasız süngersiz oto yıkama diyor girdim, tozu suyla aldı sonra köpüğü sıktı eline fırçayı aldı girişti yıkamaya, durum budur... Üsküdar veya civarı hakkıyla iş yapan bir yer varsa bekliyorum tavsiyeleri

İmkan olsa kendim yıkayıp silip süpürecem zaten ama yok malesef...