Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Sorgulama

Dediğim gibi Kıvanç varsa bir numarası tramere kayıtlı her türlü alırız ciğerini ha bu arada doğuş dan da sorgulatırız merak etme tramer ine bir bakalım hele. Ondan sonra Can ın da dediği gibi para varsa huzura da kavuşursun :)

o zaman sadece bir yazılım, hava filtresi ve egzosla zaten 230-240 hp olur o araba.

fiyatı çok uygun geldi abi birde hep kafamda mk1 vardı çokta güsel modlanabiliyor..tam aradığım araba hemde 4 kapı..yarın öbür gün ailemiz genişliycek 4 kapı şarttı bana..!

Aracın fiyatı ve km'si gerçekten iyi.Airbag'e resimden yorum yapmak mantıksız olur çünkü bizim airbag değişmişti eski toledo'da ama kimse anlamıyordu :) Görüntü ile fazla alakalı değil yani.

Mehmet abi 400bglerı gorebılmek ıcın 1.8 t egsoz manıfoldu,enjektor,benzın pompası flan banko degısceksın yoksa o ıs olmaz

tabiki can. ben sadece turbo 400 hp yi kaldırıyor demek istedim. bahsettiğim turboyu takacaksın yazılımı atacaksın 230-240 hp bineceksin. ileride yapılmak istenirse 400 hp. turboyu değiştirmeye gerek kalmaz.

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

bu arada yakıtını düşünüyorsun demi kıvanç :D

Orjinal internalleri ile 400hp'leri destekliyor bu motoru çok seviyorum :)

tabiki can. ben sadece turbo 400 hp yi kaldırıyor demek istedim. bahsettiğim turboyu takacaksın yazılımı atacaksın 230-240 hp bineceksin. ileride yapılmak istenirse 400 hp. turboyu değiştirmeye gerek kalmaz.

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

bu arada yakıtını düşünüyorsun demi kıvanç :D

buyuk turboda yakıt dert deıl abı,bıldıgım gzl b ornegınde sehırıcı+sehırdısı kullanımda ısık yanana kadar 680 km :)

en asagı yıne 500-600 gıtmesı lazım duzgun kullanımla,Turbo kucuk oldugu ıcın erken spool edıyo bu yuzden dıkkat etmek lazım,ama 3000-3500 arası spool eden b turbo ıle hc turbo acmadan 600-700 arası gıder.Az yaktırmak ıcın arabayı tanımak gerekıyor abi

Geri
Üst Alt