Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç siparişi

dissolvent

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba, 1.2 tsi 90 hp style modelini sipariş vermek istiyorum fakat kasım gibi gelecekmiş.Geldiği zaman ise fiyat garantisi veremiyorlar.Şu an ellerinde olsaydı 45bin tl'ye veriyorlarmış.Acaba kasım ayında araç geldiği zaman fiyat azalır mı artar mı bilgi sahibi olanlar veya tahmin yürütebilecekler yazabilir mi? Benim tahminim az da olsa azalır,çünkü ellerindeki 2016 araçları yıl sonu satışı olacağı için bitirmeye çalışacaklardır.Eğer ki fiyat az veya çok azalır derseniz,yani fiyat azalma ihtimali yüksek derseniz siparişle bi xenon led farı da ekleticem,ki şu an alacağım araç parasına bi xenonlu araç sahibi olayım.Son olarak sizden ricam 3 lira 5 lira fazla ver şunu al gibi sözleri değerlendiremeyeceğim,çünkü çıkabildiğim kadar çıktım.Bi xenon'a aşık olduğum halde fiyat böyle kalırsa siparişe ekletmeyeceğim,o derece fiyatı yükselttim araç için.Şimdiden teşekkür ederim.

yıl sonu özellikle aralık ocak gibi ciddi kampanyalar oluyor 5 yerine modeline göre 10 bin düşen araçlar oluyor. yıl sonu düşer piyasası...

Vallla bende sizin gibi arafta kaldım aynı sekılde 1.2 style aldım Fıyat konusunda pek fark olmayacaktır Euro bazında 2 ay da degısse degısse 500-1500 arası oynar bırde bu ara ıbıza çok satıyor denılıyor hemen zam yaparlar mı bilemedım aldım iyi ki de almışım çok hoş ve güzel araba ,hayırlısı olsun

şimdi bi xenonlu sipariş verip fiyatın yerinde kalması ve yükselmesinden korkuyorum,kararsızım açıkçası.

Ellerinde araba vardı siz hangi bayi den bakıyorsunuz ? Zenon far sistemine bende hasta oluyorum ama sonuç olarak 2-3 kafadan oynuyordu bende vazgrctım almadım halojen far olsun bişe olmaz dedim ama baktığım yerde zenon farlı araba vardı ıstanbul da dogustan sonra erya otomotiv siye bir yer var seat yetkılı satıcısı her çeşit vardı ellerinde ben bütçeme göre aldım birazda sizin elinizde açıkcası smdiden hayırlı olsun ....en kotu karar kararsızlıktan iyidir derler:)

2 gün önce istanbulun tüm bayilerini tek tek aradım ve hüsran.xenonsuz style bile yok.ekimin 3.haftası kasım gibi geleceğini söylüyor tüm bayiler

Masallah çok satıyoruz demişlerdi smdi bir kez daha inanıyorum

çarşamba günü sabah 10 civarı doğuşu aradım 2 adet beyaz style var dedi.3 saat sonra tekrar aradım ikisi de satılmıştı :)

Kocaeli başiskelede keleşler var onlarda geniş bi yelpazeye sahip seat sıfırında Oray'a da bi sorun derim ben ...

orası seat'ın yetkili satıcıları arasında olmadığı için güvenemedim açıkçası

Geri
Üst Alt