Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç siparişi

Öncelikle merhaba, 1.2 tsi 90 hp style modelini sipariş vermek istiyorum fakat kasım gibi gelecekmiş.Geldiği zaman ise fiyat garantisi veremiyorlar.Şu an ellerinde olsaydı 45bin tl'ye veriyorlarmış.Acaba kasım ayında araç geldiği zaman fiyat azalır mı artar mı bilgi sahibi olanlar veya tahmin yürütebilecekler yazabilir mi? Benim tahminim az da olsa azalır,çünkü ellerindeki 2016 araçları yıl sonu satışı olacağı için bitirmeye çalışacaklardır.Eğer ki fiyat az veya çok azalır derseniz,yani fiyat azalma ihtimali yüksek derseniz siparişle bi xenon led farı da ekleticem,ki şu an alacağım araç parasına bi xenonlu araç sahibi olayım.Son olarak sizden ricam 3 lira 5 lira fazla ver şunu al gibi sözleri değerlendiremeyeceğim,çünkü çıkabildiğim kadar çıktım.Bi xenon'a aşık olduğum halde fiyat böyle kalırsa siparişe ekletmeyeceğim,o derece fiyatı yükselttim araç için.Şimdiden teşekkür ederim.
bugun ankara dogus oto 100 yıl bayyide gördüm 1.2 tsi

Nasıl yetkılı satıcı değil kesinlikle yetkili bayidir ben gittim dod bile var orda hatta seatı aramıştım onlarda vermıstı bayinin numarasını ...

Ankara'ya gidecek kadar aciliyetim ve zamanım yok fakat teşekkür ederim bilgi için aklımda bulunsun.
abicim araba buldun mu için ısındı mı durmak yok yola devam :) artvinde şantiyede çalışırken taa istanbuldan aldım geldim ...fırsatını buldun mu kacırmıcan 1-2 bin aşa buldun mu neden olmasın mesela

Nasıl yetkılı satıcı değil kesinlikle yetkili bayidir ben gittim dod bile var orda hatta seatı aramıştım onlarda vermıstı bayinin numarasını ...
Seat'ın orjinal sitesindeki yetkili satıcılar kısmında göremedim ama dediğiniz doğrudur.bayramdan sonra görüşeceğim.
[doublepost=1473521531,1473521407][/doublepost]
abicim araba buldun mu için ısındı mı durmak yok yola devam :) artvinde şantiyede çalışırken taa istanbuldan aldım geldim ...fırsatını buldun mu kacırmıcan 1-2 bin aşa buldun mu neden olmasın mesela
açıkçası kasım gibi falan dediğiniz gibi 1-2 bin aşağısına almayı planlıyorum o yüzden aciliyetim yok dedim,biraz da şansa bıraktım.şu an bana 43bin e versinler artvine giderim :)

Seat'ın orjinal sitesindeki yetkili satıcılar kısmında göremedim ama dediğiniz doğrudur.bayramdan sonra görüşeceğim.
[doublepost=1473521531,1473521407][/doublepost]
açıkçası kasım gibi falan dediğiniz gibi 1-2 bin aşağısına almayı planlıyorum o yüzden aciliyetim yok dedim,biraz da şansa bıraktım.şu an bana 43bin e versinler artvine giderim :)
hayırlısı olsun rabbim iyi arabalarla karşılaştırsın....

Kardeşim ben 2015 aralık da aldım aslında 2016 ocak da teslim alıp ötv i onlara ödeticektm kendleri bu şekilde önermişti dogus da ama banka ıle evrak işleri sıkıntıya girdiği için aralıkda almak zorunda kaldım 1.2 style + style plus paketli aldım 48100 den 46300 e anlaşmıştım ve yaklaşık olarak 3-4 ay sonra bi 2000 ₺ civarında zam gelmişti bence ver siparişi bekle heleki metalik renk ücretsizken hiç kaçırma fırsatı xenon una eklettir pek bişi oynayacagını sanmıyorum fiyatta acıkcası

Kardeşim ben 2015 aralık da aldım aslında 2016 ocak da teslim alıp ötv i onlara ödeticektm kendleri bu şekilde önermişti dogus da ama banka ıle evrak işleri sıkıntıya girdiği için aralıkda almak zorunda kaldım 1.2 style + style plus paketli aldım 48100 den 46300 e anlaşmıştım ve yaklaşık olarak 3-4 ay sonra bi 2000 ₺ civarında zam gelmişti bence ver siparişi bekle heleki metalik renk ücretsizken hiç kaçırma fırsatı xenon una eklettir pek bişi oynayacagını sanmıyorum fiyatta acıkcası
Sipariş verirsem kapora istiyorlar 1000tl gibi.aracın geldiği zamanda fiyatı oldu ki yükselirse veya sabit kalırsa xenonlu aracı 47bin civarı olmuş olacak ve almazsam kapora da yanacak.benim amacım fiyat düşerse xenonlu aracım şimdiki alcağım paraya gelsin.düşmezse xenon olmicak çünkü.ben yine de aralığı bekliyim diyorum.

Sipariş verirsem kapora istiyorlar 1000tl gibi.aracın geldiği zamanda fiyatı oldu ki yükselirse veya sabit kalırsa xenonlu aracı 47bin civarı olmuş olacak ve almazsam kapora da yanacak.benim amacım fiyat düşerse xenonlu aracım şimdiki alcağım paraya gelsin.düşmezse xenon olmicak çünkü.ben yine de aralığı bekliyim diyorum.
Ozaman hayırlısı diyelim kardeşim iki üç ay daha bekle madem dediğim gibi fiyatta birşey oynayacagını sanmıyorum

Geri
Üst Alt