Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç seçiminde yardım

Arkadaş şaka yapmış ya şaka olsun diye sormuş bu soruyu:) kardeşim ne fransız ne japon ne korea,ya alman arabasına binilir yada Türk..bu kdr basit:) tabiki Le10 alırdım ben olsam,heleki dizel and dsg düşünüyorum diyosun hiç düşünme bile.number1 le10:)

Arkadaşlar herkese görüşleri için çok teşekkür ediyorum. Benimde aslında gönlüm leondan yana açıkcası bu tarz yorumlara ihtiyacım vardı,rahatladım bir nevi. Nisan ayı içinde leon alan varsa tam olarak kaça geldi arabaları ? malum 1500 tl gibi bir artış olmuş. Renk olarak siyah istiyorum + fiyat çıkıcak ona onun haricinde bayiler aracı kaça indiriyor ? Ve istanbul avrupa yakası önerebileceginiz bayi var mıdır ?

Çok teşekkür ederim fakat sadece avrupa yakasındaki bayileri düşünüyorum. O yüzden avrupa yakasından tavsiye verebilirseniz çok memnun olurum. Nisan ayında araba alan leoncu yok mu hiç ?

saydıklarının arasında değer oluşturabilecek tek araç leon o juke zaten sisi anyaya farı uzaya bakıyo aracı göründe tilt oluyom yaaa

Çok teşekkür ederim fakat sadece avrupa yakasındaki bayileri düşünüyorum. O yüzden avrupa yakasından tavsiye verebilirseniz çok memnun olurum. Nisan ayında araba alan leoncu yok mu hiç ?

Barış birde gel sen şu renk seçeniğini bi daha düşün siyah olmasın :)

Barış birde gel sen şu renk seçeniğini bi daha düşün siyah olmasın :)

Bence de özellikle daha sonra body kit taktırmak gibi planlarınız varsa diğer renklerde daha çok kendini gösteriyor diye düşünüyorum. Bir de kirlenme derdi var tabii, yıkamacılara ödediğim paradan gına geldi bana :)

Galeride hepsine bakıp en içine sineni almanı öneririm :) Ayrıca Leon doğru seçim, şimdiden hayırlı olsun.

:eek:key: Leon için renk ya beyaz yada kırmızı gerisi yalan

Saldrımayın he içimden geçeni dedim :)

Buarada Nissan Juke'u ilk gördüğümde çok sevimli gelmişti, ben şehiriçi için qashqai gibi biraz yüksek arabaları mantıklı buluyorum, beğendim. Sonra istiklal caddesinde yürürken önce bir mini cooper sonra da nissan juke polis arabası geçti önümüzden, minide rahat rahat oturan polis amcaların aksine Juke'un içine oldukça zayıf 2 tane polis abimiz kafaları tavana değmek üzere tıkış tıkış oturuyorlardı. Nasıl o kadar kocaman arabayı o kadar rahatsız yapmışlar bilmem. :rolleyes: Pek bir rahatsız görünüyor içi... Belki çıtı pıtı bayanlar için tercih edilebilir.

Gece görünce de iyice soğudum zaten, tipsiz bişey. Yakışıklı Leon un yanına bile yaklaşamaz :)

Geri
Üst Alt