Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç seçiminde yardım

Arkadaşlar herkese görüşleri için çok teşekkür ediyorum. Benimde aslında gönlüm leondan yana açıkcası bu tarz yorumlara ihtiyacım vardı,rahatladım bir nevi. Nisan ayı içinde leon alan varsa tam olarak kaça geldi arabaları ? malum 1500 tl gibi bir artış olmuş. Renk olarak siyah istiyorum + fiyat çıkıcak ona onun haricinde bayiler aracı kaça indiriyor ? Ve istanbul avrupa yakası önerebileceginiz bayi var mıdır ?

Avrupayı bilmemde anadolu yakasında bi kayadibine git ellerinde araç varsa istediğiniz türde indirime gitmeye çalışın..yardımcı olabilirim :)

Arkadaşlar herkese görüşleri için çok teşekkür ediyorum. Benimde aslında gönlüm leondan yana açıkcası bu tarz yorumlara ihtiyacım vardı,rahatladım bir nevi. Nisan ayı içinde leon alan varsa tam olarak kaça geldi arabaları ? malum 1500 tl gibi bir artış olmuş. Renk olarak siyah istiyorum + fiyat çıkıcak ona onun haricinde bayiler aracı kaça indiriyor ? Ve istanbul avrupa yakası önerebileceginiz bayi var mıdır ?

ibiza cupraya 2 milyar zam geldi fakat istanbulu aradık sorduk arkdaş için bnm aldığım fiyattan daha ucuza bi rakam sölüyolar pazarlıkla eski fiyatnn altına alabilirsniz bence

Not : "Bu bir Kararlama yazısı değildir." Aksine Kullanıcını Gözünden inceleme yazısıdır.

Citroen C4 kullnıcısıyım bugüne kadar citreoen servislerden çektiğimi bir Allah (CC) bir ben bilirim Her ay mutazaman arıza veren araçımı servise götürürüm "Garantili" araçımın garanti kapsamı bırakmak için ellerinde geleni yapan servisı bunu KM'si geçmiş garantide değildir Araba Daha 10 Binde dikkat akebilinden servis müdürleriyle usta başlarıyla kavga etme ile garanti zor bela sokma ile sonuçlanmıştır her defasında.

Arabamı 2006 yılında önde vurma itibariyle tampon, kaput, ve farlar kırılmıştır. Ve servise kasko tarafında çekilen araçım 1 ay süre tambon ve kaput için bekledik yurt dışından parçalar getirilecekmiş... Yedek parçası yok

2009 yılında talih yoldan ana yola kontrolsüz çıkan bir bayan sürücünü araçımın önüne atlamasıyla arabamın ön tarafı yine yukarıda yazdığım parçaların parçalanmasıyla sonuçlanmıştır. ilginç olan yeşilköyde dar sokkalarında ilerlerken hızımın 15 Km/sn olmasıydı frene basmak süresiyle 10 Km/sn düşmesiyle ile çarpma sonucunda araba 3.5 bin TL zarar geldi ne kadar sağlam olduğu ortada.

15 gün önce arabanı kumandası bozulunca avcılardaki malum citreoen servisene gittim servis müdürünü bunun çipini değişeçeğini fiyatını 55 TL olduğunu eğer yine arıza devam eder ise sadece "kumandalı anahtarını" değiştirilmesi sonucu sizden 400 TL almamız gerekli dedi. ^^ Ya sabır diyip Avcılarda karakolun yanındaki oto anahtarcıya gittim arkadaş araçın kumandayı unuttuğunu söyledi araça girip sadece anahtar kiliden 10 saniye basarak kumandayı tanıttı bende hiç bir üçret talep etmedi. ben yine bir şeyler verdim.

2006 yılında bu yana Citreon servis binalarını servis bölümlerini 3/2 oranında küçüldüğünü gördüm (NEDEN SİZCE?)

Her neyse

Cumartesi itibariyle Arabamın Debriyaj hortumun delinmesiyle bereber ataköy girişinde stadın karşında kalma ile bir oldum kenara çekip çekici çağırdım Artık özel sevisim var citreon servislerini kullanmıyorum ustam debriyaj hortumu patlamış değişmesi lazım parça bulmak içim bütün servisleri aradığımızda bu parçanın olmadığını bırakın istanbulu Türkiyede yok cümlesini duyduk Gene citreoen gene parça yok. Bakalım ne yapabiliriz bekliyoruz...

Genel olarak araba yola tutuşu sürüşü iyi amaaaa Servis ve Yedek parça sıkıntısı hattinde fazla.

Hepinizi diyorsunuzdur şimdi sat o zaman satayımda Türkiyede Citreoen C4 alanların %90'nın bu arabayı satmaya çalıştığında bunu piyasını öldüğünde yazmadan edemeyecem

juke'un arka koltuğana otur benzinli otomatiklede şöyle 25 km falan git; c4 dünde kapılarını aç kapa hatta birde kaputunu yok la şöyle bir bak aynı gün içinde ara avermeden birde leona bak olayı çözersin
ne juke nede c4 aman uzak dur

abi hatırlıyorsun teneCe 4'ü :D Müdür ne kıl olmuştu bize :)

Ohooo bizim sponsorlar uyuyor anlaşılan adam leon alıcam diyor kimseden tık yok nerdesiniz ya.... :)

bizde juke de var arabaya gece baktığımda önde 10 tane far var uyuz oluyorum sattırıcam :D citröen naparsa yapsın bir Fransız 5 krş etmez tdi dsg kullanıcısı olrak kesinlikle leon diorum inanılmaz sürüş zevki var fiyatına göre tabi :D

Sorman,KIYASLAMAN bile hata;
kesinlikle L E O N.....

Geri
Üst Alt