Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç seçimi yardım

bana kalirsa sifir araba her zaman daha iyidir, ilk binen sen olucaksin, kafan rahat olucak boya varmi degisen varmi derdi olmicak, yakitini koyup geziceksin, sifir ibizalar 28500 liradan basliyo suan, bi ust paket 32800 hem ilandaki leonlar cok yakiyor gibi ortalamasi 7.6 bendeki ibiza 1.4 copa karisik 6.1-6.2 yakiyo yinede tercih senin hocam yinede leonun havasi baska tabi ;)

benim gözüme ilk takılan siyah olanın arka sileceği yok böyle ufak detayın dışında bi sorun varmı :( bilinmez beyaz en azından daha toplu gözüküyo

aslına bakarsanız 1,6 istiyorum tüp takabilecegim bi araç yani maksimum 32 e felan çıkabilirim fiyattada.ibiza için 1,4 stylance ye 32binlira fiyat aldım sıfır ama leon aklımda hep

Geri
Üst Alt