Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesine son noktayı koyuyorum

denizci86

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir araç muayenesine gireceğim için acayip gergindim.Eminim herkes aynı durumdadır.
merak ettiklerinizi, tereddütte kaldıklarınızı ondan bundan duyma değilde linkteki dosyadan 2010 YILI İÇİN UYGULANACAK KUSURLAR TABLOSU'na bakarak nelerin kusur olduğunu kesin olarak öğrenin

http://www.kugm.gov.tr/BLSM_WIYS/KUGM/tr/Belgelik/arac_muayene/20101231_175038_2769_1_44520.xls

yarın muayeneye gireceğim ve beni çok rahatlattı açıkçası :eek:

Teşekkürler güzel paylaşım yararlı şahsen ben yarın gidicem sabah :)

tesekkurler
umarım sıkıntısız geçer

iki sene önce benim geçemediğim durumlara hafif kusur yazmışlar değişmiş bazı şeyler bende yarın gireceğim hadi hayırlısı

Bende bişi sorucam bu cezaların af olma durumu varmı vize için :D

Bende bişi sorucam bu cezaların af olma durumu varmı vize için :D Söylenti vardıda af olma ile ilgili koca yaz ve hayla arabaya binilmediği için vize yapılmadı :D

ben gırdım cıktım bır sıkıntı olmadı yanlız eleman ferrarı kornanın yerını fena aradı bulamadı bulsaydı kesın kalmıştık:)

nerdeki abi merak ettim benimkiler ön ızgaranın içinde

eger gozle gorunur bır yerde ıse bırakıyorlar bır akrabamın lagunasını bırakmışlardı ben davlumbazın ıcıne aldım gormesı ıcın tekerı ve davlumbazı sokmelı baska yolu yok

eger gozle gorunur bır yerde ıse bırakıyorlar bır akrabamın lagunasını bırakmışlardı ben davlumbazın ıcıne aldım gormesı ıcın tekerı ve davlumbazı sokmelı baska yolu yok

hadi ya cok ilginç daha önce problem çıkartmadılar bana inşallah sorun olmaz olursada sökerim keşke o sorun olsun

Geri
Üst Alt