Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç muayenesi

MuratGök

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm SCW ailesi araç muayenede siyah tavan folyosu geçiyormu acaba..ImageUploadedByTapatalk1453973345.505224.jpg

ruhsata işletmeniz gerekiyor renk değişikliğini.onun için önce tüv e gidiyorsunuz gerekenler ordan soyleyecektir.malum prosedurler durmadan değişiyor.kaput filmi tavan filmi muaneyeden gecmez

Çok sağol Başkan yapcak bişey yok sökeceğim o Zaman muayeneden sonra bidaha yaparız artık...

murat sökene kadar git ruhsata işlet hem sıkıntı yasamazsın cevırmede

Cumartesi muayene var ondan sonra bakarım dadaş beyaz ampuller sıkıntı olmaz dimi muayenede

Ampuller sıkıntı olmaz zenon varsa sıkıntı
Muhayeneye girmeden önce ek1 formunu doldurt renk işletme için olduğunu söyle sonra Muhayeneye gir normal evrakları verdiğin gişe sorumlusuna ek1 formunu da ver renk tespiti de yaptırıcam ruhsata işletmek için de ücretsiz bilgin olsun sonra Muhayeneden çıkınca sana renk uyumu tespit tutanağı verecekler onunla emniyete gidip ruhsatı değiştirmek istiyorum renk işleticem diyorsun senden kağıt masrafı olarak 300tl gibi bir bedel isteyecekler (şuan bildiğim bu parayı bazı yerler almıyor) sonra yeni ruhsatın elinde olacak ve polisten sıkılmana ve ceza yemeğe gerek yok
Benim Muhayeneye gideceğim zaman ben birkaç renk işletmeyi düşünüyorum

kurye ile elden teslime verildi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt