Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç muayene hakkında teknik olarak ögrenmek istedikleriniz...

ozan abı sen her aksam yatmadan once bıraz allaha yaklaş dualarla :)

Aklınızda bulunsun % 70 aracın içi görüldügü sürece polisinde ceza yazma veya söktürme hakkı yok ....

Aklınızda bulunsun % 70 aracın içi görüldügü sürece polisinde ceza yazma veya söktürme hakkı yok ....

Evet öylede o kadar gösteren filminde hiçbir anlamı yok bülent. Ben yeni aracıma 1 numara yaptırdım yani Max %30 kapatıcı özellikli demek oluyorki yasal, ama gelin görün ki sadece güneşin yakıcılıgını engelliyor onun dışında araç akvaryum gibi komple ortada.. Bende hala alışamadım leondan sonra bu duruma..

arkadaş benim anlamadığım şey aracı bağlayıp muayeneye sevkediyorlar filmden dolayı. normalde ise araçlar muayeneden filmli geçebiliyor

ya bu konuda bizede çok şikayet geliyoda kesinlikle güvenlikle alakalı bişey buda.. aracın içinin görünmesi önemli emniyette bu yüzden konunun peşinde...

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

Ama çok büyük bi sektör cam filmide. inanıyorum ulaştırma bakanlıgına yapılan baskıyla nasıl araçlar muayeneden geçiyosa ilerdede trafik polislerinden sorun olmayacak...

tamam da işte hep bunun için bi taraflarımı yırtıyorum zaten, ben çewirmeye bütün camlarım inik, arabanın içindeki bütün ampuller açık, arabanın içi kabak gibi meydanda gidiyorken neden ceza yiyorum? madem sorun güwenlik, madem problem aracın içinin gözükmemesi...

Geri
Üst Alt