Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç muayene hakkında teknik olarak ögrenmek istedikleriniz...

lpg depo montaj yerinde muayene acısından aracın dışın da ve korumasız bi şekilde olmadıgı sürece bir sorun yok .bu genel bi bilgiydi , stepne yerine monte edilen simit depodan yana bi sorun yok stepne boşta kaldıgı içinde (stepne baglantısı ) yok hafif kusurdur..

Acaba 3.5'luk yay + 51mm düz boru ve son susturucu ile muayeneden geçer mi araç?

katalizör iptalse geçmez

ya bu konuda daha öncede yazdıgım gibi araçta görünmeyen bi yerde ise muayeneden geçmeniz muhtemel..çogu araçlarda katalik alt koruma karter muhafazasının altında oldugu için görünmeye bilir...

Leonlarda stepne yerine takılan simit lpg deposu muayeneden geçermi.Kimi montaj yapan yer geçer diyor kimisi geçmiyor diyor.Hangisi doğru?

kimsenin mağdur olmasını istemediğimden her gördüğümde yazıyorum arkadaşlar yanlış anlamayın... çarşamba simit taktırdım perşembe sabahı sızdırmazlıktan geçmedi... cuma silindir taktırdım sonuç nurtopu gibi boşyere 3 tane stepne altında delik :( ince silindirler var arkadaşlar onlara bi bakın yüksek ayakla stepne kullanılır biçimde takılıyor gayette iyi duruyor...

Acaba 3.5'luk yay + 51mm düz boru ve son susturucu ile muayeneden geçer mi araç?

Yay sorun yaratmaz, gürültü çoksa geçmez muayeneden.

2008 in aralık ayında girdiğim muayenede 19'' jantlarım ve mm sini bilmediğim yaylarımla vizeden geçememiştim bu sene ne olacak bilmiyorum bu konuda açıklama yapılırsa rahatlayacağım vallahi :)
suan aracımda 17'' jant olduğu için ve orjinal seat olduğu için biraz umutluyum ama helezonlardan hala korkuyorum
aracımın fotosunu ekliyorum sizce bu alçaklık uygunmu bülent bey

2008 in aralık ayında girdiğim muayenede 19'' jantlarım ve mm sini bilmediğim yaylarımla vizeden geçememiştim bu sene ne olacak bilmiyorum bu konuda açıklama yapılırsa rahatlayacağım vallahi :)
suan aracımda 17'' jant olduğu için ve orjinal seat olduğu için biraz umutluyum ama helezonlardan hala korkuyorum
aracımın fotosunu ekliyorum sizce bu alçaklık uygunmu bülent bey

Yayların içinden TUV uygunluk belgesi çıkmış olması lazım.
Eğer elinizde yoksa, yayın markası her neyse markaya mail atıp aracınız marka modelini içeren TUV uygunluk belgesini isteyiniz.
Bu belgeyi gösterdikten sonra bir sorun çıkaramazlar.

kat gorunmesse arac gecer denılıyor ama sole bı durum var benım kat turbonun cıkısına cok yakın yanı alttan bakınca gorunmuyor... hadı adam onu gormedı e arbayı calıstırınca les gıbı kokacak adam anlamayacakmı kat olup olmadıgını???

Geri
Üst Alt